VIDINIAI MOKYMAI

Neribotos temų pasirinkimo galimybės ir lektoriai, kurie yra tikrų tikriausi savo srities profesionalai

Susisiek dėl mokymų

VIDINIAI MOKYMAI

 1. Tai neribotos individualizuotų temų pasirinkimo galimybės ir lektoriai, kurie yra tikrų tikriausi savo srities profesionalai ne tik teorinėmis, tačiau ir praktiškai panaudojamomis žiniomis.
 2. Tai neapribota laiko bei fizinės vietos žinių įgijimo forma, kuriai vadovaujate – Jūs.
 3. Tai pasirinkimas, kuriuo džiaugsis tie, kurie tiksliai žino, kokioje srityje reikia patobulinti žinias savo darbuotojams.
 4. Tai išskirtinė galimybė užtikrinti klausimų atsakymų sesijos konfidencialumą ir gauti atsakymus nebijant, jog svarbia informacija pasinaudos konkurentai.

Mūsų lektoriai pasirengę suteikti Jums reikiamas žinias!
Šiuo metu COUNTLINE organizuoja mokymus įvairių sričių specialistams mokesčių, apskaitos, darbo santykių, teisės, raštvedybos, personalo vadybos, verslo valdymo ir kitomis temomis.

COUNTLINE vidinius mokymus renkasi

Countline partneriai

PRITAIKYTAS TURINYS

Buhalterija, finansai, teisė, administravmas, lyderystė, rinkodara, pardavimai ar bet kuri kita jums reikiama mokymų sritis bei tema – įmanoma. Būsite užtikrinti ne tik dėl temos aktualumo, tačiau turėsite unikalią galimybę užduoti svarbiausius klausimus ir gauti atsakymus čia ir dabar.

KOMANDOS KOMUNIKACIJA

Seminaras – puiki galimybė pasisemti naujų žinių, tačiau tuo pačiu žinias įgauna tik vienas ar keli darbuotojai vienu metu. Vidinius mokymus išnaudokite ne tik kaip žinių įgijimo priemonę, tačiau ir komandos skatinimą. Mokymų metu darbuotojai susipažinę su informacija turės laiko ne tik ją įsisavinti, tačiau ir pabendrauti tarpusavyje dar geresnei tolimesnei komunikacijai.

SEMINARAS AR VIDINIAI MOKYMAI?

Išsiaiškinus naujų žinių poreikį, liko tik išsirinkti: eiti į mokymus porai žmonių ar organizuoti vidinius mokymus? Mūsų patirtis sako: jei turite bent 5-10 žmonių, kuriuos galvojate apmokyti – vidiniai mokymai yra jūsų raktas į sėkmę. Kodėl? Nes tai riba, kai seminaro ir vidinių mokymų ekonominė kaina supanašėja, tačiau vidinių mokymų teikiamos naudos tik išryškėja: vidinių mokymų metu kiekvienas dalyvis gauna išskirtinį dėmesį, gali užduoti rūpimus klausimus ir maksimaliai gerai įsisavinti mokymų medžiagą.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip užsisakyti mokymus?

Tai padaryti labai paprasta. Žemiau esanti užklausos forma leis jums įrašyti savo kontaktus, o mūsų specialistai su jumis susisieks per pirmą valandą nuo jos pateikimo.

Per kiek laiko galite suorganizuoti mums reikiamus vidinius mokymus?

Dažniausiai mokymų organizavimas priklauso nuo daugelio faktorių, tačiau greičiausiai, ką esame suorganizavę savo klientams – vos per vieną dieną! Tad jei mokymų reikia čia ir dabar, mes tam esame pilnai pasiruošę!

Kur darote mokymus / ar rasite mums vietą?

Mokymus galime pravesti tiek jūsų biure, tiek ir bet kurioje kitoje vietoje. Turime daug partnerių, tad esant norui galime pasirūpinti tiek salės, tiek ir maitinimo paslaugomis, tad vienintelė užduotis, kuri liks jums – ateiti į mokymus ir gauti visą naudingą informaciją!

Kiek kainuoja vidiniai mokymai?

Vidinių mokymų kainos priklauso nuo daugelio faktorių. Pradedant dalyvių kiekiu, dalomąja medžiaga, lektoriumi ir baigiant mokymų vieta. Greičiausias būdas išsiaiškinti tikslią mokymų kainą – užpildyti užklausą esančią po šiuo klausimynu ir mūsų vadybininkai su jumis susisieks per pirmąją valandą po jos pateikimo!

Turime temą,tačiau norime išsirinkti ir lektorių, ar galime?

Tikrai taip! Mūsų lektorių sąrašas ypatingai gausus ir jis kiekvieną dieną pilnėja, tad galime pasiūlyti kelis skirtingus lektorius jūsų pasirinktai temai. Daugiau nei 20 metų patirtis mokymų srityje leidžia mums drąsiai teigti, kad rasime geriausią lektorių būtent jūsų poreikiams.

Kiek dalyvių galės būti mokymuose?

Trumpai – tiek, kiek reikės. Tačiau norint maksimaliai gerai įsisavinti žinias – rekomenduojame turėti ne daugiau 30 dalyvių vienuose mokymuose. Jei jūsų komanda didesnė, pasiūlysime geriausią būdą, kurį reikėtų rinktis tam, kad visiems dalyviams būtų užtikrinta maksimali mokymų kokybė.

SUSISIEKTI

Susisiekite dėl vidinių mokymų

 • Hidden

Countline mokymai

 • 0
  Dėstantys lektoriai
 • 0
  Renginių per metus
 • 0
  Apmokytų specialistų per metus

Countline partneriai