DU skaičiuoklė 2022 m.

Skaičiuoklė, skirta suskaičiuoti darbuotojo mokamus mokesčius, atlyginimą į rankas ir darbdavio sąnaudas, kartu paskaičiuojant ir darbo vietos kainą.

Plačiau

 

Papildomų naudų darbuotojui apskaičiavimo ir apmokestinimo skaičiuoklė 2022 m.

Su šia skaičiuokle galėsite apskaičiuoti naudos darbuotojui dydį ir išlaidas darbdaviui, pasirinkę iš 26 galimų naudų variantų.

Plačiau

Apskaitos politika

Apskaitos politika bus parengta pagal naujausius Verslo apskaitos standartų reikalavimus. Ją sudarys: – Individuali įmonės Apskaitos politika – 23 apskaitos metodikų rinkinys, kurio apimtis nuo 100 iki 200 puslapių (priklauso nuo įmonės veiklos); – Visi būtini ir su Apskaitos politika susiję priedai; – Individualios finansinių ataskaitų formos.

Plačiau 

eBlankai

eBlankai.lt – tai internetinė dokumentų duomenų bazė, kurioje rasite dažniausiai įmonės veikloje naudojamų dokumentų ir formų šablonus.

Plačiau

 

COUNTLINE XML generatorius (PVM sąskaitų faktūrų registrų duomenų perdavimui į i.SAF)

COUNTLINE pristato pagalbinę priemonę, kuri duomenis iš EXCEL formato konvertuoja į XML formatą. XML formato byla skirta perduoti PVM sąskaitų faktūrų registrų duomenis į i.SAF sistemą.

Plačiau

 

SEPA (Bendros mokėjimų eurais erdvės) XML generatorius

COUNTLINE pristato SEPA XML generatorių, kuris duomenis iš Excel sugeneruoja ISO 20022 XML formatu. Tokiu būdu mokėjimo nurodymus bankui pateiksite greitai ir patikimai.

Naudodamiesi šiuo generatoriumi įmonių buhalteriai ar kiti su elektroniniais atsiskaitymais dirbantys asmenys galės suformuoti visą norimų atlikti pavedimų sąrašą bei išvengti klaidų, nes ISO 20022 XML formato dokumentas bus sukuriamas naudojant parengtą Excel dokumentą.

Plačiau

 

62 elektroninių personalo dokumentų šablonai

Kiekvienas darbdavys, įsigaliojus naujos redakcijos Darbo kodeksui turi pasitvirtinti net penkias naujas vidines tvarkas,
pritaikyti jau esamas tvarkas naujausiems reikalavimams,
bei peržiūrėti visus personalo dokumentus, pakeičiant jų formą ir turinį.

Šiame rinkinyje yra 62 elektroninių personalo dokumentų šablonai, kurie parengti patogiam naudojimui darbe.

Plačiau

 

NUOTOLINIO DARBO TVARKOS APRAŠAS (nemokamai)

Nesate pasitvirtinę nuotolinio darbo tvarkos? COUNTLINE dovanoja nuotolinio darbo tvarkos aprašo pavyzdį

Plačiau

COUNTLINE DOVANŲ KUPONAS

Ar tai būtų darbuotojas, kolega ar tiesiog draugas, Countline dovanų kuponas – puikus sprendimas bei galimybė padovanoti praktines žinias !

Plačiau