ĮMONĖS VIDAUS TVARKOS PAGAL NAUJĄJĮ FAĮ– ATSAKOMYBIŲ IR PROCESŲ OPTIMIZAVIMO ĮRANKIS

Paruoštos tvarkos orientuotos į įmonėje vykstančius pagrindinius procesus, todėl vietoj keliasdešimties neretai besidubliuojančių tvarkų, kuriose prarandamas laikas ir fokusas esminiams dalykams ieškant atsakingų asmenų ar teisingos bei vadovo patvirtintos procedūros, galėsite turėti koncentruotas ir visą procesą apimančias tvarkas. Efektyvumas slypi paprastume!

Plačiau

Apskaitos politika PLIUS

Apskaitos politika PLIUS parengta pagal Verslo apskaitos standartų reikalavimus. Apskaitos politiką PLIUS sudaro: individuali įmonės apskaitos politika, individualios finansinių ataskaitų formos, kiti būtini priedai, įmonės vidaus kontrolės tvarkų šablonai pagal naująjį FAĮ.

Plačiau 

Darbo užmokesčio skaičiuoklė 2023 m.

Skaičiuoklė, skirta suskaičiuoti darbuotojo mokamus mokesčius, atlyginimą į rankas ir darbdavio sąnaudas, kartu paskaičiuojant ir darbo vietos kainą.

Plačiau

 

Smurto ir priekabiavimo prevencijos politika

2022-11-01 įsigaliojo Darbo kodekso pakeitimai, įtvirtinantys pareigą darbdaviams, kurių vidutinis darbuotojų skaičius yra daugiau kaip 50, patvirtinti smurto ir priekabiavimo prevencijos politiką

Plačiau

COUNTLINE XML generatorius (PVM sąskaitų faktūrų registrų duomenų perdavimui į i.SAF)

COUNTLINE pristato pagalbinę priemonę, kuri duomenis iš EXCEL formato konvertuoja į XML formatą. XML formato byla skirta perduoti PVM sąskaitų faktūrų registrų duomenis į i.SAF sistemą.

Plačiau

 

SEPA (Bendros mokėjimų eurais erdvės) XML generatorius

COUNTLINE pristato SEPA XML generatorių, kuris duomenis iš Excel sugeneruoja ISO 20022 XML formatu. Tokiu būdu mokėjimo nurodymus bankui pateiksite greitai ir patikimai.

Naudodamiesi šiuo generatoriumi įmonių buhalteriai ar kiti su elektroniniais atsiskaitymais dirbantys asmenys galės suformuoti visą norimų atlikti pavedimų sąrašą bei išvengti klaidų, nes ISO 20022 XML formato dokumentas bus sukuriamas naudojant parengtą Excel dokumentą.

Plačiau

 

Papildomų naudų darbuotojui apskaičiavimo ir apmokestinimo skaičiuoklė 2023 m.

Su šia skaičiuokle galėsite apskaičiuoti naudos darbuotojui dydį ir išlaidas darbdaviui, pasirinkę iš 26 galimų naudų variantų.

Plačiau

eBlankai

eBlankai.lt – tai internetinė dokumentų duomenų bazė, kurioje rasite dažniausiai įmonės veikloje naudojamų dokumentų ir formų šablonus.

Plačiau

 

NUOTOLINIO DARBO TVARKOS APRAŠAS (nemokamai)

Nesate pasitvirtinę nuotolinio darbo tvarkos? COUNTLINE dovanoja nuotolinio darbo tvarkos aprašo pavyzdį

Plačiau

COUNTLINE DOVANŲ KUPONAS

Ar tai būtų darbuotojas, kolega ar tiesiog draugas, Countline dovanų kuponas – puikus sprendimas bei galimybė padovanoti praktines žinias !

Plačiau