Buhalterio diena 2023 m.: mokslas, technologijos ir apskaita – žvilgsnis į ateitį

Buhalterių dienai skirti renginiai jau tapo kiekvienų metų tradicija. Švenčiame įvairiai. 2022 metais džiaugėmės naujuoju, liberaliuoju FAĮ, o šiais metais žvelgsime į ateitį – kaip mokslas ir technologijos keičia ir toliau keis mūsų kasdieninius darbus apskaitoje.

Buhalterių diena  2023 m. puiki proga susipažinti su naujausiomis tendencijomis ir inovacijomis, kurios pakeis apskaitos procesus ir darbo metodus. Dalyviai turės galimybę išgirsti ekspertų nuomones apie skaitmeninę apskaitą, dirbtinio intelekto ir automatizacijos svarbą apskaitos srityje, duomenų analizę ir prognozavimą, kibernetinį saugumą ir daug kitų aktualijų. Taip pat bus pristatytos naujos technologijos, kurios padės buhalteriams ir finansų specialistams atlikti savo darbą greičiau ir lengviau.

Renginio metu dalyviai turės galimybę pasidalinti savo patirtimi ir išmokti naujų dalykų. Taip pat jie galės susipažinti su sėkmingais projektų pavyzdžiais, kurie jau buvo įgyvendinti skaitmeninės transformacijos ir tvarumo ataskaitų srityse. Diskusija „Ar verta bijoti pokyčių?” leis dalyviams susimąstyti apie tai, kaip svarbu būti atviriems naujovėms ir kaip reikia vertinti ir priimti pokyčius.

Rimtai ir smagiai apie tai konferencijoje, kurią moderuoja Živilė Simonaitytė.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden
09:00–10:00
Dalyvių pasitikimas
10:05 – 10:20
Sveikinimo žodis
Finansų ministerijos viceministrė
Rūta Bilkštytė

R. Bilkštytė

10:20 – 11:00
Automatizavimai apskaitoje: kaip laimėti laiko tam, kam jo nelieka
„PwC“ Lietuvoje Skaitmenizacijos ir inovacijų vadovė
Aušra Miltenytė

A. Miltenytė

11:00 – 11:30
Manipuliacinė apskaita ir jos identifikavimas
Lektorė
Diana Bachtijeva

D. Bachtijeva

11:30 – 12:00
Pokyčiai – kaip juos priimti ir susitaikyti?
Lektorė, profesionali vadovė, valdybos pirmininkė ir narė
Gintė Leksienė

G. Leksienė

12:00 – 13:00
Pietūs
13:00 – 13:30
Dirbtinio intelekto naudojimas siekiant supaprastinti apskaitos procesus ir pagerinti sprendimų priėmimą
lektorė, verslo konsultantė
Gintautė Černiauskė

G. Černiauskė

13:30 – 14:00
Tvarumo ataskaitų įtraukimo į finansinę atskaitomybę svarba ir buhalterių vaidmuo skatinant pokyčius
„Sustain Advisory“ tvarumo ataskaitų ekspertė
Ieva Vilkė

I. Vilkė

14:00 – 14:30
Kaip skaitmeninė transformacija skatina inovacijas ir efektyvumą apskaitos ir finansinės atskaitomybės srityje – praktiniai pavyzdžiai
Valstybinės mokesčių inspekcijos prie LR Finansų ministerijos viršininko pavaduotoja | UAB „digitouch!” Verslo plėtros vadovas
Eglė Ramanauskienė | Aidas Oganauskas
14:30 – 15:00
Diskusija „Ar verta bijoti pokyčių?“
15:00-15:20
Negali skristi – bėk!
Aktorius
Arūnas Sakalauskas

A. Sakalauskas

15:20-16:00
Renginio uždarymas ir apdovanojimai!
dr. Živilė Simonaitytė

Ž. Simonaitytė

KONFERENCIJOS INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-16:00 Konferencijos trukmė
09:00-10:00 Dalyvių pasitikimas
12:00-13:00 Pietūs

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas konferencijos dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. konferencijos medžiagą.

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės, antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui taikoma 15 Eur + PVM nuolaida.

 

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.