Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Į pagalbą odontologams: mokesčių ir apskaitos iššūkiai, praktiniai patarimai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 110€ (+ PVM)
 • Papildomų naudų darbuotojui apskaičiavimo ir apmokestinimo skaičiuoklė excel formatu

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Mokėti mokesčių tiek, kiek reikia, bet ne daugiau? Skamba patraukliai! Ir tai įmanoma! Tokiu atveju galima dirbti skaidriai ir sąžiningai. Todėl šis seminaras skirtas supažindinti su galimybėmis kaip sutaupyti mokesčių sąskaita, tačiau prisidedant prie bendrojo visuomenės gėrio.

Tam būtina išmanyti tiek finansinės apskaitos, tiek ir mokesčių įstatymų, ar net juridinės veiklos formos pasirinkimo subtilybes. Ar bandėte svarstyti koks veiklos modelis tinkamiausias Jūsų užsiėmimui. Kodėl naudingiau Mažoji bendrija nei Uždaroji akcinė bendrovė?

Kiek odontologijos įmonės vadovas turi žinoti apie apskaitos politikos, vidaus kontrolės pasirinkimo galimybes ir prievoles? Ar rūpi įmonės vadovui – kokia jo valdomos įmonės finansinių ataskaitų kokybė? Juk dažniausiai vadovas ir yra atsakingas už čia paminėtus dalykus, nebent kai kurios funkcijos bus perleistos kitiems atsakingiems asmenims.

Ar odontologijos įmonės vadovas kontroliuoja buhalterį ir kartu ieško geriausių sprendimų? Deja, apskaita dažnai neturi nieko bendro su realybe. Tuomet ir prasideda visos problemos…

FNTT vertinimu, odontologijos sektorius laikomas vienu iš rizikingiausių verslo sektorių dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo ar gautų pajamų neapskaitymo. Svarbu paminėti ir tai, kad 2022-05-01 įsigalios administracinių nusižengimų ir baudžiamojo kodekso pakeitimai, susiję su aplaidžiu ir apgaulingu finansinės apskaitos tvarkymu ir organizavimu.

Šiame seminare taip pat apžvelgsime odontologų verslo specifiką – kokie požymiai signalizuoja apie galimo šešėlio buvimą, kaip tinkamai susitvarkyti apskaitą ir apskaičiuoti mokesčius? Kaip bendradarbiauti su mokesčių administratoriaus pareigūnu tyrimo ar patikrinimo metu?

Analizuosime kiekvieną balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitos eilutę vadovui ir finansininkui suprantama kalba ir pasitelksime net finansinės analizės rodiklius, kuriuos naudoja ir mokesčių administratorius. Apžvelgsime ir pelno mokesčio deklaracijos ypatumus bei galimybę ją tikslinti.

2022-01-01 keitėsi MMA ir MVA dydžiai, kurie turi įtakos tiek darbuotojų atlyginimams, tiek mėnesio NPD bei metinio NPD apskaičiavimui, tiek neapmokestinamų GPM dienpinigių į užsienį dydžiams. Taip pat 2022-01-01 įsigaliojo GPMĮ pakeitimai, pagal kuriuos taikomos dvi NPD formulės, priklausomai nuo darbuotojo atlyginimo.

2022-05-01 įsigalios naujos redakcijos Finansinės apskaitos įstatymas, kuris pakeis beveik 20 metų galiojusį Buhalterinės apskaitos įstatymą. Vadinasi, kai kam teks iš esmės pakeisti darbo principus ir prisitaikyti prie naujo reglamentavimo.

Kiekviena įmonė gali rasti geriausią sprendimą ir to nereikėtų atidėlioti.

 

Temos

 1. Kaip suprasti koks geriausias sprendimas dėl mokesčių ir apskaitos politikos tinka mūsų įmonei? Tinkamai pasirinktos juridinės formos nauda.
 2. Būtinos žinios padeda ieškoti sprendimų – vadovo ir buhalterio „tandemas“.
 3. Ypatingas kontroliuojančių institucijų dėmesys odontologams – kokia viešai pateikiama informacija signalizuoja šešėlį?
 4. Kaip patiems įvertinti, ar Jūsų verslas skaidrus – Balanso ir Pelno (nuostolių) ataskaitos eilučių tarpusavio ryšys.
 5. Nepatikimo mokesčių mokėtojo kriterijai – ar galės būti pritaikyti Jūsų įmonei? Už viską atsakingas vadovas, kol tam tikros pareigos nėra deleguotos darbuotojams.
 6. Neapmokestintų pajamų „ištraukimas iš šešėlio“ – ar „švarus“ Jūsų ir Jūsų įmonės kapitalas? VMI vykdo akcininkų, vadovų ir darbuotojų pajamų kontrolę.
 7. Atsakomybė dėl buhalterinės apskaitos: ar už viską atsakingas vadovas? Turinio viršenybės prieš formą principo taikymas ūkinėms operacijoms.
 8. Išmanioji VMI: kaip ji keičia apskaitos politiką ir įmonės veiklos procesus? Kiek tai kainuoja?
 9. Finansinė apskaita: nuo pirminių dokumentų iki finansinių ataskaitų.
 10. Finansinės apskaitos paprastumas ir skaidrumas – teisingi mokesčiai.
 11. Pelno (nuostolių) ataskaitos sudarymo principai. Kokios grėsmės dėl nepakankamo veiklos pelningumo? Kokie rodikliai signalizuoja apie veiklos šešėlį?
 12. Balanso sudarymo ypatumai ir pavyzdžiai. Vadovo atsakomybė pagal Akcinių bendrovių įstatymą dėl nuosavo kapitalo. Balanso eilučių analizė ir išvados.
 13. Probleminių klausimų sprendimo būdai:
  • dėl grynųjų pinigų apskaitos;
  • dėl atsargų sunaudojimo;
  • dėl darbo užmokesčio.
 14. Audito prievolė.
 15. Finansinės analizės rodikliai, padedantys įvertinti finansines ataskaitas.
 16. Kūrybinės apskaitos aspektai.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

DOVANA!

AKCIJA!

*Skaičiuoklė veikia tik Windows operacinėse sistemose, naudojant Microsoft Excel 2010 ir vėlesnes versijas.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Nuotolinė registracija
10:30-10:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden