DU skaičiuoklė 2022 m.

Darbo užmokesčio skaičiuoklę Excel formatu sudaro du pagrindiniai moduliai:

du skaiciuokle

  1. Skaičiuoklė, skirta suskaičiuoti darbuotojo mokamus mokesčius, atlyginimą į rankas ir darbdavio sąnaudas, kartu paskaičiuojant ir darbo vietos kainą.

DU skaiciuokle i rankas

  1. Darbo užmokesčio skaičiavimo lentelė, kurioje galima suskaičiuoti visų darbuotojų darbo užmokestį, mokesčius ir darbo vietos kainą. Iš darbo užmokesčio lentelės galima formuoti darbo užmokesčio žiniaraštį ir atsiskaitymo lapelius (PDF formatu), kurie gali būti automatiškai siunčiami per sukurtą Microsoft Outlook integraciją tiesiai iš Excel skaičiuoklės lango.
  • Sukurta skaičiuoklė išsprendžia laiko sąnaudų klausimą, kai vietoje visų darbuotojų užmokesčio paskaičiavimo, skaičiuojama kiekvienam darbuotojui atskirai.
  • Taip pat, automatiškai formuojami DU žiniaraščiai, kurie aktualūs buhalteriams, juos dažniausiai spausdinasi.
  • Automatinis atsiskaitymo lapelių formavimas ir išsiuntimas išsprendžia rankinio darbo kiekio problemą, kai nėra tam sudiegtų IT sistemų ir reikia siųsti atsiskaitymo lapelius pačiam buhalteriui. Excel skaičiuoklėje tai atliekama dviejų mygtukų paspaudimu.
  • Skaičiuoklėje yra galimybė įvesti faktiškai dirbtas dienas.

DU skaiciuokle 2022

Skaičiuoklėje galima skaičiuoti darbo užmokestį įdarbintiems užsieniečiams, dirbantiems pagal darbo sutartį ir turintiems darbo vizą.

Kartu su skaičiuokle pateikiama ir skaičiuoklės naudojimo instrukcija.

Dėmesio, skaičiuoklė veikia tik Windows operacinėse sistemose, naudojant Microsoft Excel 2010 ir vėlesnes versijas.

Darbo užmokesčio skaičiuoklė 2022
60 Eur + PVM

Užsakyti