This block has no preview;
Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Konsultacija.
Nuotolinis seminaras.

Efektyvus dokumentų valdymas – nuo procesų optimizavimo iki elektroninių dokumentų valdymo

  • Trukmė: 16 – 37 ak. val.
  • Kaina: 290 – 650 € (+ PVM)

Sužinok daugiau, mokėk mažiau!

Išsirinkite 3 ar daugiau mokymų temas ir gaukite 15 % nuolaidą. Kainų skirtumas priklauso nuo pasirinktų seminarų.

Apie mokymų ciklą

COUNTLINE kviečia 2021 m. tobulinti dokumentų valdymo įgūdžius mokymų cikle, kurį sudaro net 5 seminarai.

Pastaraisiais metais atsirado itin daug teisės aktų pakeitimų, reglamentuojančių dokumentų rengimą, tvarkymą, apskaitą ir saugojimą. Be to, dokumentų valdymui didelę įtaką turi ir veiklos skaitmenizavimo procesai, kurie leidžia ne tik taupyti darbuotojų laiką, bet ir jį efektyviau išnaudoti.

Reguliavimo naujovės bei skaitmenizavimas kelia nemažai iššūkių ir klausimų: kaip įgyvendinti pokyčius? Ar permainos išties optimizuos dokumentų valdymą? Kaip valdyti el. dokumentus?

Kokius pirmus žingsnius turi žengti norintys tobulėti?

Galimi mokymų pasirinkimai


1. Efektyvus dokumentų valdymas ir taikymas 2021 m.

Pastaraisiais metais atsirado naujos galimybės rengiant, tvarkant, apskaitant ir saugant įvairių formų dokumentus (popierinius, elektroninius, vaizdo ir garso įrašus, garso įrašus bei įrašus). 2020-taisiais metais įsigaliojo Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymo pakeitimai bei buvo priimtas įstatymo nuostatas detalizuojantis naujas teisės aktas – Popierinių dokumentų atrankos ir išsaugojimo elektronine forma tvarkos aprašas, nustatantis popierinių dokumentų atrankos, skaitmeninimo, išsaugojimo ir naikinimo reikalavimus. Seminare sužinosite praktinius patarimus, kaip teisingai parengti dokumentus, juos sutvarkyti, paruošti saugojimui.

Standartinė kaina: 99 €


2. Kaip pereiti prie elektroninių dokumentų ar įrašų valdymo?

Nuo ko pradėti, norint valdyti elektroninius dokumentus įmonėse ar įstaigose? Elektroninių dokumentų valdymas turėtų būti vykdomas elektroninių dokumentų valdymo sistemoje, kuri yra skirta el. dokumentams rengti, tvarkyti, įtraukti į apskaitą, saugoti ir naikinti. Pereinant prie elektroninių dokumentų valdymo kyla tikrai daug klausimų, o lengviausia juos išsiaiškinti seminare.

Standartinė kaina: 90 € (+ PVM)


3. Efektyvus elektroninių dokumentų valdymas 2021 m.

Tam, kad paruoštus dokumentus pristatytume į reikiamą įstaigą, taupydami laiką galime tai atlikti elektroniniu būdu. Dėl lengvesnio dokumentų tikrinimo, įskaitomumo, tvarkos ir supaprastinto bendravimo tarp pasirašančių sutartį asmenų, kasmet elektroninių dokumentų srautas auga ne tik valstybės įstaigose, šią naujovę sparčiai perima ir įmonės bei verslininkai.

Standartinė kaina: 99 €


4. Reikalavimai personalo dokumentacijos valdymui 2021 m.

Seminare aptarsime personalo dokumentų rengimo, įgyvendinimo ir kontrolės specifiką. Dokumentų valdymo reformos įtaką personalo dokumentų administravimui. Analizuosime personalo dokumentų administravimo supaprastinimo galimybes. Aptarsime aktualius personalo dokumentų turinio reikalavimus, iškylančias problemas ir naujausią teismų praktiką.

Standartinė kaina: 100-110 € (+ PVM)


5. Dokumentų rengimo seminarų ciklas

Trumpi mokymai skirti biudžetinių įstaigų ir privačių įmonių administratoriams, vadybininkams, buhalteriams ir visiems kitiems specialistams, kurie rengia įstaigų dokumentus ar nori pasitikrinti savo rengiamų dokumentų tinkamumą. Kiekvienuose mokymuose koncentruosimės į konkretų dokumentą (ar jų grupę), kalbėsime ir apie formos, ir apie turinio reikalavimus, analizuosime pavyzdžius.

Standartinė kaina: 250 € (+ PVM)


MOKYMŲ CIKLO UŽSAKYMAS

Išsirinkite mokymų temas ir susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

Tiesioginė mokymų transliacija

Mokymai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš mokymus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.