Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Želdynų teisinis reguliavimas 2024-2025 m.: pakeitimai, taikymas ir teismų praktika

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 120€

Laikas ir vieta

2024-09-06,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
120€
Želdynų teisinis reguliavimas 2024-2025 m.: pakeitimai, taikymas ir teismų praktika
Tiesioginė transliacija
120

Apie seminarą

Želdynai ir jų reglamentavimas – svarbi kiekvieno miesto teritorijų planavimo ir statybų projektų dalis. Nors nuo paskutinės Želdynų įstatymo reformos praėjo jau daugiau nei 2 metai, praktikoje pastebima, kad kartais jo ir jį įgyvendinančių teisės aktų nuostatos vis dar taikomos netinkamai. Tokią situaciją ne kartą yra konstatavę teismai žalos atlyginimo bei administracinių nusižengimų bylose.

Šiame seminare gilinsimės į teisės aktus, reglamentuojančius reikalavimus želdiniams, jų projektavimui bei visuomenės informavimo procedūras, pateiksime rekomendacijas želdinių valdytojams ir savininkams, padėsiančias išvengti teisinių ginčų ir galimos administracinės atsakomybės.

Įstatymų leidėjas nuolat tobulina želdinių teisinį reguliavimą. Su pasikeitusiu norminiu reguliavimu mokosi dirbti tiek privatus, tiek viešasis sektorius. Pastarasis šiuo metu pradeda aktyviai naudotis Želdynų įstatymo suteikiamomis galimybėmis ir imasi veiksmų kokybiškam žaliųjų erdvių kūrimui užtikrinti.

Seminaro metu susipažinsite su naujausių teisės aktų praktinio taikymo aspektais, laukiančiais pokyčiais, bei aktualia teismų praktika. Sužinosite, kaip tinkamai taikyti teisinius reikalavimus ir išvengti rizikų.

Temos

  1. Naujausi Želdynų įstatymo pakeitimai: naujų pareigų savivaldybėms dėl miesto želdinių atkūrimo įgyvendinimas ir galimybės nusistatyti didesnius želdinių atkuriamosios vertės įkainius.
  2. Kas įsigalios 2024 metais ir ko laukti 2025-aisiais.
  3. Želdynų įstatymo nuostatų taikymas: naujos sąvokos ir reikalavimai visuomenės informavimui, želdynų būklės ekspertizei bei projektavimui.
  4. Praktiniai naujų įstatymo nuostatų taikymo aspektai.
  5. Aktuali Želdynų įstatymo taikymo teismų praktika žalos atlyginimo, administracinių nusižengimų ir kitose bylose.

ŽINIOMIS DALINASI

Mantas Lideika

Mantas daugiau kaip 7 metus dirba su nekilnojamojo turto sandoriais ir plėtros projektais, daugiausia dėmesio skirdamas sudėtingų procesų koordinavimui ir efektyvumo klausimams. Jo dėmesys detalėms ir visiškas atsidavimas darbui daro jį puikiu komandos nariu, kuris visada laiku pateikia klientams ir kolegoms geriausią darbų rezultatą.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-9:00 Nuotolinė registracija
10:30-10:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.
KONSULTACIJA
Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę užduoti klausimus lektoriui mokymų metu
MOKYMŲ ĮRAŠAS
Pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu

Laikas ir vieta

2024-09-06,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
120€
Želdynų teisinis reguliavimas 2024-2025 m.: pakeitimai, taikymas ir teismų praktika
Tiesioginė transliacija
120

Tęsti mokymų paiešką: