Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Viešojo sektoriaus strateginis planas ir KAM jo reikia?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Anksčiau strateginiai planai dulkėdavo stalčiuose dabar jie dažniausiai talpinami interneto svetainėse, bet retas darbuotojas galėtų greitai juos surasti. Ar vis dar planas reikalingas, kad „užsidėti varnelę“ ir/ar parodyti auditą atliekančioms institucijoms?

 • Kada strateginis planavimas yra efektyvus?
 • Ar  teisės aktų pokyčiai atnešė naudos į strateginio planavimo procesą ir jo rezultatą?
 • Ką reikia įtraukti į planavimo procesą?
 • Ar reikalingi platūs ir sudėtingi aprašymai?
 • Kam reikia to strateginio plano?

Seminaro metu atsakysime į visus šiuos ir aptarsime daugelį kitų klausimų, taip pat analizuosime strateginio planavimo ciklą viešojo sektoriaus institucijose, apžvelgsime pokyčius įsigaliojus naujam Strateginio valdymo įstatymui, aptarsime pagrindinių planavimo dokumentų hierarchiją.

Seminaro metu įgysite teorinių ir praktinių žinių apie strateginį planavimą ir jo cikliškumą, pagrindines naudojamas sąvokas, susipažinsite su naujausias proceso pokyčiais ir iššūkiais, kurie kyla juos taikant praktikoje.

Temos

 1. Kas tas strateginis planavimas?
 2. Pokyčiai įsigaliojus naujam Strateginio valdymo įstatymui.
 3. Strateginio planavimo ciklas ir svarbiausi darbai.
 4. Strateginis veiklos planas ir pagrindiniai jo rengimo iššūkiai.

ŽINIOMIS DALINASI

Aurelija Venslovė

Aurelija Venslovė yra baigusi magistro studijas viešojo administravimo strateginio planavimo srityje, 5 metus po studijų dirbo Valstybės kontrolėje, kur vadovavo audito grupėms, atliekančioms viešojo sektoriaus institucijų auditus bei galėjo stebėti kaip keičiasi strateginis planavimas viešajame sektoriuje. Pastaruosius 10 metų vadovauja vienos viešojo sektoriaus institucijos Strateginio planavimo padaliniui, yra sukaupusi ne tik teorinės, bet ir praktinės patirties.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-14:30 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-12:45 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden