Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Tarptautinių finansinių ir ekonominių sankcijų rizikos ir jų valdymas: praktinis seminaras LR įmonėms

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 80 – 95€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Apie seminarą

Europos Sąjungai (ES), JAV, Jungtinei Karalystei (JK) paskelbus naujas sankcijas Baltarusijai, Lietuvos įmonės patiria tiesioginį ir netiesioginį jų poveikį. Su Baltarusijos rinka dirbantiems verslo subjektams rekomenduojama įsidiegti ir laikytis sankcijų atitikties programų, o finansų įstaigoms – įvertinti savo pažeidžiamumą ir spęsti dėl taikytinų sustiprintų, papildomų priemonių skirtų operacijų ir sandorių stebėsenai. ECOVIS ProventusLaw ekspertai verslo, prekybos, gamybos, transporto ir kitas įmones kviečia į seminarą, kurio metu:

 • Taps aišku, kaip ir kada taikomos tarptautinės finansinės ir ekonominės sankcijos.
 • Koks yra galimas ES ir JAV sankcijų Baltarusijai poveikis jūsų verslui / finansų įstaigai?
 • Gebėsite savarankiškai įvertinti pagrindines sankcijų rizikas savo pačių versle / finansų įstaigoje.
 • Geriau suprasite savo kaip vadovų ir pardavimų vadybininkų, specialistų pareigas ir atsakomybes.
 • Sužinosite, kaip įsidiegti sankcijų atitikties programą.

Specializuotas seminaras, orientuotas į Lietuvos prekybos, transporto įmones, gamintojus ir bendroves, gaminančias ar perparduodančias technologijas ar įrangą, paslaugų teikėjus ir kitus verslo atstovus, skirtas supažindinti su esminiais finansinių ir ekonominių sankcijų taikymo principais, dažniausiai iškylančiomis sankcijų pažeidimo rizikomis ir geriausia praktika joms valdyti.

 

Temos

 1. Sankcijų ABC: rūšys, taikymo principai, jurisdikcijos.
 2. ES Sankcijos Baltarusijai ir galimas jų poveikis.
 3. JAV ir JK sankcijos ir galimas jų poveikis LR įmonėms.
 4. Naujausių tendencijų ir poveikio priemonių apžvalga.
 5. Įmonių pareigos ir atsakomybės pagal LR įstatymus ir teisės aktus.
 6. Apibendrinimas: sankcijų rizikos įmonėje vertinimas ir sankcijų atitikties programos įdiegimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Rūta Sakalauskaitė

Sertifikuota sankcijų ekspertė, turinti beveik 10 metų darbo šioje srityje patirtį. Rūta dirbo tarptautinėse finansų įstaigose: MUFG Bank (buvęs Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ) (Singapūras), kur keletą metų buvo globalios finansinių nusikaltimų prevencijos mokymų programos regione departamento vadovė, keletą metų lektorė vedė PP/TF ir sankcijų atitikties mokymus HSBC banko darbuotojams Europoje, Jungtinėje Karalystėje ir Kinijoje, dirbo Western Union operacijų centre Lietuvoje. Rūta turi International Compliance Association (ICA) Certificate in Anti Money Laundering and Sanctions Compliance bei International Sanctions Compliance Officer (ISCO) sertifikatus.

Rūta įmonėms teikia konsultacijas sankcijų atitikties klausimais ir veda PP/TF ir sankcijų atitikties mokymus kinų, anglų ir lietuvių kalbomis.

Inga Karulaitytė

Ecovis ProventuLaw advokatų kontoros partnerė, advokatė, sertifikuota AML ekspertė. Yra sukaupusi daugiau kaip 20 metų teisinio darbo patirties, šiuo metu vadovauja ir advokatų kontoros Fintech darbo grupei, yra asociacijos „Fintech Hub“ valdybos narė. Inga aktyviai dalinasi savo teisės žiniomis ir patirtimi – yra sukaupusi daugiau nei 10 metų lektoriaus darbo patirties universitete, kaip pranešėja dalyvauja verslo konferencijose, yra dažna Ecovis ProventuLaw „Žinių pusryčių“ mokomųjų renginių pranešėja. Inga yra gavusi ACAMS: Association of Certified Anti-Money Laundering Specialists sertifikatą. Inga Karulaitytė-Kvainauskienė taip pat yra Chambers and Partners Fintech 2020, 2021 pripažinta „Fintech“ teisės srities lyderė, o IFLR1000 2019 ir 2020 metais pripažinta ypatingai vertinama teisininke bankininkystės ir finansų srityje.

 

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-12:30 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Registracija
11:15-11:30 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku