Countline Law Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Sandorių kainodara: dokumentų rengimo praktiniai patarimai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 5 ak. val.
      Kaina: 89 – 99€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

Mokesčių mokėtojai šiais metais turės kruopščiai pasiruošti iš anksto – 2020 m. sausio 1 d. įsigaliojo tvarka, nurodanti, kad reikalaujamų kainodaros dokumentų nepateikimas ar terminų nesilaikymas įmonei gali grėsti įtraukimu į nepatikimų mokesčių mokėtojų sąrašą.

Visi reikšmingi pakeitimai priimti, atsižvelgiant į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Sandorių kainodaros gaires tarptautinėms įmonėms ir mokesčių administratoriams. Vykdant pakeitimus kartu įgyvendintos ir kai kurios EBPO ir G20 valstybių vadovų patvirtintos Mokesčių bazės erozijos ir pelno perkėlimo projekto rekomendacijos.

Seminaro metu dalyviai išgirs naudingų praktinių patarimų, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, pildant dokumentaciją šiemet, bus aptarti visi kainodaros taisyklių reikalavimai ir aktualiausi pasikeitimai.

Kokius esminius sandorių kainodaros taisyklių reikalavimus reikia žinoti?

Kaip teisingai tvarkyti dvinarę kainodaros dokumentaciją?

Kaip išvengti dvigubo apmokestinimo?

 

Temos

COUNTLINE kviečia į seminarą, kurio metu apžvelgsime kainodaros taisyklių esminius reikalavimus ir pateiksime praktinių patarimų:

  1. „Ištiestosios rankos“ principas ir kainodaros reglamentavimas mokesčių tikslais;
  2. Funkcinė sandorio šalių analizė, kainodaros metodai ir palyginamumo veiksniai;
  3. Konkrečių sandorių tipų kainodaros specifika (paslaugų sandoriai, finansavimo sandoriai, nematerialiojo turto sandoriai ir kt.);
  4. Kainodaros dokumentavimo reikalavimai („bendroji byla“, „šalies byla“).

ŽINIOMIS DALINASI

Vykintas Valiulis

Audito bendrovės „Grant Thornton Baltic“ partneris ir mokesčių projektų vadovas, turintis ilgesnę nei 10 metų praktinio darbo patirtį mokesčių srityje, įskaitant ir vienoje iš didžiausių audito ir verslo konsultavimo bendrovių, kurioje įgijo neįkainojamos patirties konsultuodamas didžiausias Lietuvos ir užsienio įmones. Vykintas taip pat yra patyręs lektorius bei publikacijų įvairiomis mokesčių temomis autorius.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Registruodamiesi pažymėkite, jog renkatės tiesioginę transliaciją, ir, atėjus laikui, el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

8:30-12:00 Seminaro trukmė
8:00-8:30 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Pietūs

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.