Countline Finance Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Sandorių kainodara: dokumentų rengimo praktiniai patarimai

Registruotis
  • 5 ak. val.
      Kaina: 100€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Registruodamiesi pažymėkite, jog renkatės tiesioginę transliaciją, ir, atėjus laikui, el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

Šių metų birželio 15 d. – įsidėmėtina data verslininkams. Iki jos turi būti parengti dokumentai, reglamentuojantys 2019 m. vykdytus verslo sandorius. Tačiau, ar žinote visus pastaraisiais metais priimtus sandorių kainodaros pakeitimus?

Nuo 2019 m. sausio 1 d. įsigaliojo  naujos redakcijos sandorių tarp susijusių asmenų kainodaros taisyklės. Kai kuriems atvejams supaprastintos sąlygos, įvesta dvinarė KS kainodaros dokumentacija, pakeisti terminai ir įvesti nauji dokumentų reglamentavimo reikalavimai.

Mokesčių mokėtojai šiais metais turės parengti dokumentus ne tik vadovaudamiesi aukščiau minėtomis atnaujintomis taisyklės, bet ir kruopščiai pasiruošti iš anksto – 2020 m. sausio 1 d. įsigaliojo tvarka, nurodanti, kad reikalaujamų dokumentų nepateikimas ar terminų nesilaikymas įmonei gali grėsti įtraukimu į nepatikimų mokesčių mokėtojų sąrašą.

Visi reikšmingi pakeitimai priimti, atsižvelgiant į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Sandorių kainodaros gaires tarptautinėms įmonėms ir mokesčių administratoriams. Vykdant pakeitimus kartu įgyvendintos ir kai kurios EBPO ir G20 valstybių vadovų patvirtintos Mokesčių bazės erozijos ir pelno perkėlimo projekto rekomendacijos.

Seminaro metu dalyviai išgirs naudingų praktinių patarimų, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, pildant dokumentaciją šiemet, bus aptarti visi kainodaros taisyklių reikalavimai ir aktualiausi pasikeitimai.

Kokius esminius sandorių kainodaros taisyklių reikalavimus reikia žinoti?

Kaip teisingai tvarkyti dvinarę kainodaros dokumentaciją?

Kaip išvengti dvigubo apmokestinimo?

 

Temos

COUNTLINE kviečia į seminarą, kurio metu apžvelgsime kainodaros taisyklių esminius reikalavimus ir pateiksime praktinių patarimų:

  1. „Ištiestosios rankos“ principas ir kainodaros reglamentavimas mokesčių tikslais;
  2. Funkcinė sandorio šalių analizė, kainodaros metodai ir palyginamumo veiksniai;
  3. Konkrečių sandorių tipų kainodaros specifika (paslaugų sandoriai, finansavimo sandoriai, nematerialiojo turto sandoriai ir kt.);
  4. Kainodaros dokumentavimo reikalavimai („bendroji byla“, „šalies byla“).

ŽINIOMIS DALINASI

Vykintas Valiulis

Audito bendrovės „Grant Thornton Baltic“ partneris ir mokesčių projektų vadovas, turintis ilgesnę nei 10 metų praktinio darbo patirtį mokesčių srityje, įskaitant ir vienoje iš didžiausių audito ir verslo konsultavimo bendrovių, kurioje įgijo neįkainojamos patirties konsultuodamas didžiausias Lietuvos ir užsienio įmones. Vykintas taip pat yra patyręs lektorius bei publikacijų įvairiomis mokesčių temomis autorius.

 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-14:15 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Lektoriaus renginių archyvas

Laikas ir vieta