Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Kaip padidinti veiklos efektyvumą viešojo sektoriaus įstaigose?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 14 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 3, o mokėkite tik už 2!

Apie seminarą

-2 dienų seminaras-

Ar jūsų organizacija veikia gerai? O ar galėtų veikti geriau?

Kokius pagrindinius rodiklius naudojate matuoti savo organizacijos veiklos efektyvumą? Kaip juos pasirenkate? Kaip nustatote siektinas jų reikšmes?

Ar jūsų organizacijos strategija padeda jums siekti nusistatytų tikslų? O gal ji rengiama tik todėl, kad reikalauja naujasis Strateginio valdymo įstatymas? Ką kiekvienas vadovas turėtų žinoti apie strateginio planavimo procesą ir kaip jį taikyti praktikoje?

Seminaro metu aptarsime kaip įvertinti įstaigos proceso, struktūros ar kito elemento veikimą, kaip matuoti ekonomiškumą, efektyvumą ir rezultatyvumą, kaip identifikuoti pagrindinius rodiklius, nustatyti jų siektinas reikšmes ir užtikrinti jų siekimą. Taip pat aptarsime strateginio planavimo ciklą viešojo sektoriaus organizacijose, aptarsime kaip jį pritaikyti praktikoje.

Temos

 1. Lektorių ir dalyvių prisistatymas, lūkesčių aptarimas, mokymosi tikslai ir uždaviniai.
 2. Siektinų tikslų identifikavimas, rodiklių ir siektinų reikšmių nustatymas.
 3. Veiklos kriterijų pasirinkimas ir taikymas:
  • Ekonomiškumas – ar su mažiau galima padaryti tiek pat?
  • Efektyvumas – ar galima geriau panaudoti turimus išteklius?
  • Rezultatyvumas – ar pasiekėme nustatytus tikslus?
 4. Strateginio planavimo ciklo analizė.
 5. Praktinių pavyzdžių analizė ir užduočių atlikimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Živilė Simonaitytė

Živilė Simonaitytė daugiau kaip 10 metų dirbo Valstybės kontrolėje, kurioje prisidėjo prie įvairiausių organizacijų ir sistemų vertinimo, rekomendacijų dėl jų veiklos tobulinimo teikimo. Dėstė Kazimiero Simonavičiaus ir Vilniaus universitetuose, pastarajame apsigynė daktaro disertaciją vidaus kontrolės vertinimo tema. Pastaruosius metus dirbo Sveikatos apsaugos ministerijoje, kur kuravo pandemijos valdymą, tad gerai išmano veikimą krizės sąlygomis.

Aurelija Venslovė

Aurelija Venslovė yra baigusi magistro studijas viešojo administravimo strateginio planavimo srityje, 5 metus po studijų dirbo Valstybės kontrolėje, kur vadovavo audito grupėms, atliekančioms viešojo sektoriaus institucijų auditus bei galėjo stebėti kaip keičiasi strateginis planavimas viešajame sektoriuje. Pastaruosius 10 metų vadovauja vienos viešojo sektoriaus institucijos Strateginio planavimo padaliniui, yra sukaupusi ne tik teorinės, bet ir praktinės patirties.

Specialus pasiūlymas!

Dalyvaujant daugiau nei 1 dalyviui iš tos pačios įstaigos, antram ir paskesniam dalyviui taikoma 40 Eur nuolaida!

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-16:30 Seminaro trukmė (abi dienas)
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietūs
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.