Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

LEAN ar ISO 9001? Vadybos metodų taikymo panašumai ir skirtumai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 180€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Countline ir Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija kviečia tobulinti savo žinias kokybės vadybos klausimais organizacijoms ir institucijoms diegiant inovacijas, gerinant efektyvumą, optimizuojant veiklas, didinant žinomumą, pelningumą ir įvertinimą.

Apie seminarą

Dilema: kokiai organizacijai, koks vadybos standartas ar metodas labiausiai tinka veikloms gerinti?

LEAN šiuo metu yra populiariausia ir plačiausiai diegiama vadybos sistema. Sistemos populiarumas yra toks didelis, jog sunku pasakyti, kas rikiuojasi antras eilėje. Taip pat kosminiu greičiu auga ir LEAN praktinių metodų skaičius, yra sudaromi net TOP 100 LEAN metodų sąrašai. ISO 9001 kokybės vadybos standartas irgi plačiai taikomas, padeda organizacijoms identifikuoti, aprašyti, vizualizuoti ir standartizuoti veiklos procesus, siekti procesų optimizavimo, efektyvumo gerinimo, rodiklių identifikavimo, jų stebėjimo ir didinimo, rizikų valdymo ir lyderystės stiprinimo organizacijos veiklose.

Kviečiame į seminarą, kurio metu sužinosite, kaip nepasiklysti ISO ir LEAN metodų įvairovėje, kokie yra populiariausi kokybės vadybos taikomi metodai Lietuvoje ir kurie iš tiesų veikia tam tikrose organizacijose ir atneša norimą rezultatą.

Seminaro nauda:

 • Praplėsite organizacijos vystymo metodologinį horizontą;
 • Aptarsime tiek teorinius-ideologinius, tiek praktinius abiejų metodų taikymo klausimus;
 • Įžvelgsite abiejų metodikų privalumus ir trūkumus;
 • Organizacijų, kurios dar renkasi, kurį metodą taikyti, atstovams – daugiau apsisprendimo argumentų.

Temos

 1. Baziniai ISO 9001 ir LEAN principai. Ar šių metodikų pagrindai skiriasi?
 2. ISO 9001 ar LEAN? Apsisprendimą lemiantys veiksniai. Kuo naudingas sertifikavimas? Kodėl LEAN nesertifikuojama?
 3. ISO 9001 ir LEAN mitai ir legendos: ar ISO 9001 yra vietos laisvam interpretavimui bei kūrybai? Ar tikrai LEAN yra japoniška metodika? Kodėl Toyodos šeima savo įmonę pavadino „Toyota“?
 4. Stipriausios LEAN savybės ir ISO 9001 trūkumai. Stipriausios ISO 9001 savybės ir LEAN trūkumai.
 5. Ar įmanomas abiejų metodologijų bendras taikymas vienu metu?

ŽINIOMIS DALINASI

Aris Lencevičius

LEAN 6 Sigma juodojo diržo meistras (American Society for Quality), sertifikuotas KVS (ISO 9001) specialistas (Vokietijos vadybos akademija, vok. Deutsche Management Akademie Niedersachsen), turintis daugiau kaip 30 metų patirtį konsultuojant organizacijas bei vedant seminarus verslo procesų valdymo, optimizavimo, veiklos efektyvumo gerinimo, rodiklių ir pelningumo didinimo klausimais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden