Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Kokybės vadybos sistema (KVS) pagal ISO 9001: diegimas ir veikimo užtikrinimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Countline ir Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija kviečia tobulinti savo žinias kokybės vadybos klausimais organizacijoms ir institucijoms diegiant inovacijas, gerinant efektyvumą, optimizuojant veiklas, didinant žinomumą, pelningumą ir įvertinimą.

Apie seminarą

Kokybė svarbi kiekvienai organizacijai, nepriklausomai nuo jos veiklos pobūdžio: gamyba, paslaugos, viešasis administravimas. Svarbus kokybės vadybos pamatinis dalykas – kaip gaminamų produktų ar teikiamų paslaugų kokybė susijusi su organizacijos veiklos procesų kokybe.

Seminare nagrinėsime, kaip organizacijai sudaryti aiškų veiklos procesų modelį, kaip parinkti naudingus ir informatyvius veiklos kokybės (efektyvumo) matavimo rodiklius. Aptarsime gyvuojančius mitus apie ISO sistemą ir jų pagrįstumą: daug reglamentavimo, dokumentų, mažai lankstumo ir kūrybos, griežti rėmai ir t. t. Nagrinėsime specifines veiklas, būtinas sėkmingam KVS veikimui: kokybės tikslų planavimas, rizikų vertinimas, vadybos vertinamoji analizė, vidaus auditai.

Seminaras skirtas organizacijų vadovams, padalinių vadovams, procesų šeimininkams, kokybės specialistams, verslininkams. Organizacijoms, planuojančioms diegti KVS ar jau turinčioms sertifikuotą sistemą ir norinčioms pagilinti KVS praktinio veikimo žinias ir įgūdžius.

Seminaro nauda:

 • Praplėsite organizacijos veiklos kokybės vystymo metodologinį horizontą;
 • Aptarsime praktinius KVS diegimo ir veikimo priežiūros klausimus;
 • Įžvelgsite tolesnes organizacijos vystymo perspektyvas.

Temos

 1. Organizacijų vadybos modelių raida ir jų įtaka kokybės vadybai. Procesinis požiūris į organizaciją.
 2. Kokybės vadybos sistema, paremta standarto ISO 9001 reikalavimais. Pagrindiniai LST EN ISO 9001:2015 principai, standarto reikalavimų apžvalga.
 3. Kokybės vadybos sistemos diegimas organizacijoje: procesai ir jų stebėsena; kokybės tikslai, planai; dokumentai ir jų valdymas; kaip įsitikinti, ar KVS veiksminga.
 4. Apsisprendimui taikyti ISO įtakos turintys ir jį nulemiantys veiksniai. Kuo naudingas sertifikavimas.
 5. ISO mitai ir legendos: ar ISO yra vietos laisvam interpretavimui bei kūrybai?
 6. Stipriausios ISO savybės ir trūkumai.

ŽINIOMIS DALINASI

Aris Lencevičius

Aris Lencevičius, LEAN 6 Sigma juodojo diržo meistras (American Society for Quality), sertifikuotas KVS (ISO 9001) specialistas (Vokietijos vadybos akademija, vok. Deutsche Management Akademie Niedersachsen), turintis daugiau kaip 30 metų patirtį konsultuojant organizacijas bei vedant seminarus verslo procesų valdymo, optimizavimo, veiklos efektyvumo gerinimo, rodiklių ir pelningumo didinimo klausimais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden