Countline Management
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Kaip pereiti prie elektroninių dokumentų valdymo? (tvarumo ir efektyvumo link)

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
   
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Investicijos į žinias atsiperka! Dalyvaukite mokymuose su kolegomis ir gaukite nuolaidą:

 • Dalyvaujant 2 dalyviams taikoma 10 % nuolaida
 • Dalyvaujant 3 dalyviams taikoma 15 % nuolaida
 • Dalyvaujant 4 dalyviams taikoma 20 % nuolaida
 • Dalyvaujant 5 dalyviams taikoma 25 % nuolaida

Domina mokymai didesnei dalyvių grupei? Susisiekite ilma.macaitiene@countline.lt arba telefonu +370 5 205 3292

Apie seminarą

Šiuolaikinės technologijos ir informacinės sistemos nuolat tobulėja, o tai atveria naujas galimybes įmonėms didinti efektyvumą, optimizuoti procesus ir sumažinti popieriaus naudojimą. Šie veiksniai skatina įmones pakeisti tradicinį dokumentų valdymo metodą į modernesnį ir automatizuotą. Nuo ko pradėti, norint valdyti elektroninius dokumentus įmonėse ar įstaigose?

Elektroninių dokumentų valdymą patogiausia vykdyti elektroninių dokumentų valdymo sistemoje, kuri yra skirta el. dokumentams rengti, tvarkyti, įtraukti į apskaitą, saugoti ir naikinti. Nereta organizacija susikuria sistemą pati, naudodama nemokamus įrankius. Prieš pereinant ar kuriant tokią sistemą svarbu atsakyti sau į visus klausimus:

 • Kaip efektyviai rengti elektroninius dokumentus, kad būtų užtikrintas vientisumas ir tvarka?
 • Kokių metodų ir strategijų organizacija gali imtis, siekiant užtikrinti, kad elektroniniai dokumentai būtų tinkamai indeksuoti ir klasifikuojami?
 • Kaip apsaugoti elektroninius dokumentus nuo neteisėtos prieigos, sugadinimo ar praradimo?
 • Kokia yra dokumentų ilgaamžiškumo ir archyvavimo politika, siekiant tinkamai saugoti ir prireikus naikinti elektroninius dokumentus?
 • Kokie yra patikimi būdai saugoti ir naikinti jautrius asmeninius duomenis, kurie gali būti elektroniniuose dokumentuose?
 • Kaip užtikrinti, kad elektroniniai dokumentai būtų atsparūs falsifikavimui ir jų autentiškumas būtų patikimas?

Šis seminaras yra puiki galimybė organizacijos atstovams įgyti reikiamas žinias, įgūdžius ir įrankius, kurie suteiks pranašumą perėjimo prie elektroninio dokumentų valdymo procese. Dalyviai gaus informacijos apie saugias dokumentų valdymo sistemas, kaip optimizuoti procesus ir pasiekti didesnį darbo efektyvumą bei tvarumą organizacijoje.

Temos

 1. Procesų ir procedūrų įforminimo optimizavimas:
  • Kaip atsisakyti nereikalingų (bet kokios formos) dokumentų. Kokių įsakymų, taisyklių, aprašų reikia?
 2. Dokumento sampratos pasikeitimai:
  • Popierinių dokumentų atsisakymas ir perėjimas prie įrašų valdymo.
  • Kriterijai, kuriuos reikia įvertinti.
 3. Reikalavimai dokumentų valdymo sistemoms:
  • Informacinių sistemų (IS) galimybės XXI amžiuje. Registravimas, tvarkymas, apskaita.
 4. Popierinių dokumentų saugojimo optimizavimas:
  • Galimybės saugoti popierinius dokumentus elektronine forma, nesaugant originalo. Kaip tam tinkamai pasirengti ?

ŽINIOMIS DALINASI

Rasa Grigonienė

Filologijos ir Teisės mokslų magistrė, Teisės krypties doktorantė (MR,  Darbo teisės specializacija) Lektorė mokymuose derina  tiek dokumentų valdymo, tiek teisines žinias, todėl  mokymų dalyviai visuomet gauna praktinių patarimų, kaip įgyvendinti sudėtingas teisines nuostatas praktiškai, parengiant reikalingus dokumentus. Rasa Grigonienė aktyviai vykdo konsultacinę veiklą, daugiau kaip 15 m. veda seminarus, kursus, mokymus darbo teisės,  personalo bei dokumentų valdymo klausimais,  atlieka įmonių, įstaigų dokumentų auditus, rengia lokaliuosius teisės aktus, veda vidinius mokymus. Rasa Grigonienė leidžia  knygas, vadovėlius, rengia straipsnius. Yra paskelbusi virš 40 mokslo taikomojo pobūdžio publikacijų  įvairiuose profesiniuose žurnaluose ir žinynuose,  parengusi keletą metodinių priemonių.  2014 m.  su bendraautoriais išleistas vadovėlis „Dokumentų valdymas. Veiklos, personalo ir elektroniniai dokumentai”; 2016 m. – kolektyvinė  monografija  „Darbo teisės principai ir jų taikymas Lietuvos teismų praktikoje“. Lektorė dažnai skaito pranešimus dalykinėse mokslo bei praktinėse  konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, turi virš 10 m.  praktinės vadovavimo įstaigoms /įmonėms bei  personalui  patirties. Taip pat  dėsto Mykolo Romerio universiteto  Mykolo Romerio teisės mokykloje, yra Valstybinės darbo inspekcijos  Vilniaus  teritorinio skyriaus  darbo ginčų komisijos narė.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden