Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nemokami mokymai.

Įrankiai el. komercijoje: ką verta naudoti ir kaip tai pritaikyti?

  Temos

  1. Reklamos būdai – kas dažniausiai (ne)veikia.
  2. Optimizavimas paieškos sistemoms – kaip?
  3. Pinigų surinkimas – įvairovės pasirinkimas.
  4. Pristatymo būdai – ką ir kaip išnaudoti?
  5. Naujienlaiškiai – ką automatizuoti, o ką individualizuoti?
  6. Atsiliepimų galia – ar parašote gerą žodį?

  Užsakyti vebinaro vaizdo įrašą

  Nemokamo vaizdo įrašo užsakymo forma

  ŽINIOMIS DALINASI

  Vitalijus Dubietis

  Vitalijus Dubietis – įmonės Evispa vadovas, projekto verskis.lt įkūrėjas. Platforma skirta elektroninių parduotuvių įsigijimui nuomos arba nuosavybės pagrindais. Lektorius turi 18 m. sėkmingą patirtį kuriant ir plėtojant įvairius komercinius projektus.  Pagrindinės lektoriaus kompetencijos sritys – el. komercija, projektų vystymas ir priežiūra.

  Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

  Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

  Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
  Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

  Susisiekti 

  Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

  Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

  Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.