Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Įmonės finansų žemėlapis: ataskaitų ir rodiklių analizė bei susijusių duomenų interpretavimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 130€ (+ PVM)
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

2024-04-05,  Vilnius
Viešbutis „Corner Hotel“
130€
Įmonės finansų žemėlapis: ataskaitų ir rodiklių analizė bei susijusių duomenų interpretavimas
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
130 (+ PVM)
2024-04-05,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
130€
Įmonės finansų žemėlapis: ataskaitų ir rodiklių analizė bei susijusių duomenų interpretavimas (tiesioginė seminaro transliacija)
130 (+ PVM)

Investicijos į žinias atsiperka! Dalyvaukite mokymuose su kolegomis ir gaukite nuolaidą:

 • Dalyvaujant 2 dalyviams taikoma 5 % nuolaida
 • Dalyvaujant 3 dalyviams taikoma 10 % nuolaida
 • Dalyvaujant 4 dalyviams taikoma 15 % nuolaida
 • Dalyvaujant 5 dalyviams taikoma 20 % nuolaida

Domina mokymai didesnei dalyvių grupei? Susisiekite ilma.macaitiene@countline.lt arba telefonu +370 5 205 3292

APIE SEMINARĄ

Seminaro tikslas yra padėti dalyviams geriau suprasti finansinių ataskaitų struktūrą ir pagrindinius finansinius rodiklius, kuriuos naudoja finansininkai, buhalteriai, vadovai ir investuotojai. Dalyviai sužinos kaip analizuoti finansines ataskaitas ir pagrindinius rodiklius, taip pat vertinti įmonių finansinę padėtį iš finansų inžinerijos perspektyvos.

Seminaro metu dalyviai nagrinės praktinius pavyzdžius ir realias situacijas, taip pritaikant savo žinias praktikoje. Dalyviai išmoks vertinti finansinius rodiklius, pvz., pelningumą, likvidumą, finansinę struktūrą ir investicinę grąžą, ir suprasti, kaip šie rodikliai gali padėti vertinti įmonės finansinę padėtį ir perspektyvas.

Šis seminaras yra naudingas naujiems ir brandiems verslams, kadangi verslo savininkai gali sužinoti, kaip geriau suprasti savo finansinius rodiklius ir kaip šie rodikliai gali būti naudojami siekiant efektyviau valdyti savo verslą ir padidinti savo pelningumą. Be to, šis seminaras yra naudingas vyr. buhalteriams ir finansininkams, kadangi jie galės geriau suprasti finansinių ataskaitų reikšmę ir padėti vadovams priimti sprendimus, taip pat įmonių vadovams ir investuotojams, kadangi jie galės geriau vertinti įmonių finansinę padėtį ir pasiruošti tinkamai investicijų sprendimams.

Dalyviai įgis vertingų įrankių ir žinių, kaip analizuoti finansinius rodiklius, kad galėtų pasitikėti savo sprendimais ir geriau suprasti finansinės analizės svarbą, kad galėtų veiksmingai valdyti savo verslą arba investicijas.

TEMOS

 1. Finansinės ataskaitos ir duomenų šaltiniai.
 2. Vertikali ir Horizontali analizė. Kaip palyginti nepalyginamus dydžius.
 3. Pelno nuostolio ataskaita, jos analizė ir pelningumo rodikliai.
 4. Papildomi pelningumo rodikliai, lūžio taškas ir veiklos segmentų analizė.
 5. Balansas, struktūros analizė, apyvartinio kapitalo, mokumo ir likvidumo rodikliai.
 6. Pinigų srautų ataskaita ir finansinių skolų aptarnavimo rodikliai.

ŽINIOMIS DALINASI

Laimonas Radzevičius

Laimonas Radzevičius – VU įgijęs Bankininkystės Magistro laipsnį, sukaupęs daugiau kaip 25 metų patirtį įmonių finansų analizės ir kredito rizikos vertinime, įmonių veiklos efektyvumo vertinime bei strateginių ir operatyvinių biudžetų bei pinigų srautų prognozavime. Laimonas yra atlikęs įvairių įmonių vertės nustatymą, dalyvavo M&A sandoriuose. Laimonas teikia finansų direktoriaus paslaugas, dirba įmonių valdybose.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-15:45 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Sertifikatas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-04-05,  Vilnius
Viešbutis „Corner Hotel“
130€
Įmonės finansų žemėlapis: ataskaitų ir rodiklių analizė bei susijusių duomenų interpretavimas
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
130 (+ PVM)
2024-04-05,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
130€
Įmonės finansų žemėlapis: ataskaitų ir rodiklių analizė bei susijusių duomenų interpretavimas (tiesioginė seminaro transliacija)
130 (+ PVM)

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: