Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Finansinės priemonės pagal LFAS (VAS)

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Seminare detaliai susipažinkite su aktualiausiomis 18-ojo („Finansinis turtas ir finansiniai įsipareigojimai“), 26-ojo („Išvestinės finansinės priemonės“) bei 32-ojo („Tikrosios vertės nustatymas“) Verslo apskaitos standartų (VAS/LFAS) nuostatomis.

 • Į ką turi būti atsižvelgiama apskaitoje registruojant finansinį turtą ar finansinius įsipareigojimus, kurie atsiranda dėl išvestinių finansinių priemonių?
 • Kaip apskaičiuojama finansinio turto ir įsipareigojimo amortizacija savikainos būdu?
 • Kokie yra tikrosios vertės nustatymo principai ir taikomi metodai tikrajai vertei nustatyti?

Verta paminėti, jog finansinio turto apibrėžtis apima ir virtualią valiutą – kriptovaliutą. Nors jau praėjo ketveri metai nuo virtualiųjų valiutų reguliavimo pradžios, tačiau pasigendama mokesčių administratoriaus ir kontroliuojančių institucijų išaiškinimų ir praktikoje kyla daug klausimų. Todėl, norint tinkamai vykdyti kriptovaliutų operacijas pravartu plėsti ir gilinti turimas žinias, teisingai vesti apskaitą, siekiant nepapulti į kontroliuojančių institucijų akiratį.

Atsakymus į šiuos ir kitus Jums aktualius klausimus sužinokite seminaro metu.

Temos

 1. Finansinio turto ir įsipareigojimų pripažinimas, savikainos nustatymas ir klasifikavimas pagal LFAS (VAS).
 2. Finansinio turto ir įsipareigojimų apskaita tikrosios vertės būdu.
 3. Finansinio turto ir įsipareigojimų apskaita amortizuotos savikainos būdu.
 4. Finansinio turto nuvertėjimas pagal LFAS (VAS).
 5. Išvestinių finansinių priemonių apskaita pagal LFAS (VAS).

Žiniomis dalinasi

Ramunė Budrionytė

 Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Verslo apskaitos standarto komiteto narė, Vilniaus universiteto dėstytoja. Lektorė turi daugiau nei 20 metų patirtį dėstant auditorių, buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursuose bei seminaruose, daugiau nei 10 metų užsiimanti konsultacine veikla. Pagrindinės lektorės sritys yra Verslo apskaitos standartai (VAS) ir jų praktinis taikymas, Tarptautiniai finansinės atskaitomybės standartai (TFAS), Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartai (VSAFAS) bei finansinė analizė.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00–12:15 Seminaro trukmė
08:30–09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.