Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Finansinė analizė ir efektyvus veiklos planavimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

APIE SEMINARĄ

Šie mokymai yra skirti supažindinti įmonių buhalterius, analitikus, finansininkus ar įmonių vadovus su finansinės analizės galimybėmis bei metodais, kurių pagalba galima pasiekti didesnį veiklos efektyvumą.

 • Supažindinti mokymų dalyvius su pagrindinėmis finansinėmis sąvokomis ir pagrindinėmis finansinėmis ataskaitomis;
 • Analizuoti įmonės finansinių ataskaitų rinkinius;
 • Suprasti ir taikyti finansinės analizės metodus analizuojant įmonės veiklos rezultatus;
 • Mokėti skaityti finansines ataskaitas ir formuluoti išvadas apie įmonės finansinę būklę.

Programos nauda organizacijai

 • Mokymų metu dalyviai gauna praktinius įrankius, kurie vėliau gali būti lengvai pritaikomi vidiniams įmonės procesams tobulinti, padeda atlikti kasdienes užduotis bei priimti reikalingus sprendimus.
 • Mokymų metu dalyviai ugdys turimas ar įgis naujų kompetencijų, reikalingų efektyviam užduočių atlikimui.
 • Geresni asmeniniai dalyvių įgūdžiai prisidės prie organizacijos veiklos efektyvumo didinimo, sprendimų galimai gerinančių finansinius rezultatus priėmimo.

Ugdomos kompetencijos

 • Gebėti skaityti finansines ataskaitas.
 • Taikyti finansines kategorijas įmonėje vykstantiems procesams paaiškinti.
 • Vertinti ir analizuoti finansinius rodiklius, gebėti juos suskaičiuoti.
 • Kurti veiklos vertinimo rodiklių sistemas.
 • Gebėti atlikti įmonės veiklos vertinimą ir skatinti kritiškai vertinti įmonės finansinę būklę.

Mokymo metodai

Informacijos teikimas (aiškinimas, iliustravimas), pasitelkiant vizualinę medžiagą; probleminių pavyzdžių ir klausimų formulavimas bei analizė; diskusijos moderavimas; konsultavimas, komandinės užduoties atlikimas; komandinės užduoties pristatymas žodine forma; diskutavimas, savirefleksija.

Temos

 1. Programos įvadas:
  • Kodėl svarbu įmonėje gebėti kalbėti ta pačia finansų kalba?
 2. Pagrindinės finansinių kategorijos ir finansinės ataskaitos:
  • Pelno nuostolio ataskaita, balanso ataskaita, pinigų srautų ataskaita;
  • Apyvartinis kapitalas.
 3. Kaip vertinti įmonės finansinę būklę?
  • Finansiniai rodikliai: pelningumo, apyvartumo, finansų struktūros, veiklos efektyvumo – santykinių rodiklių magija, kaip juos teisingai suprasti;
  • Veiklos vertinimo sistema kaip ji tarnauja siekiant geresnių įmonės rezultatų.

ŽINIOMIS DALINASI

Asta Kamandulienė

Dr. Asta Kamandulienė turi sukaupusi ilgametę patirtį finansų valdymo ir ekonominės analizės srityje. Ekspertė, dirbusi lietuviško ir užsienio kapitalo įmonių grupėse, ėjusi vadovaujamas pareigas. Vytauto Didžiojo universiteto dėstytoja, daugelio mokomųjų seminarų programų rengėja ir lektorė.

Tyrimų ir dėstymo sritys: finansų ir finansų rizikos valdymas, veiklos vertinimo sistemos ir instrumentai, valdymo apskaita, finansų apskaita.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-14:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-12:45 Pietų pertrauka

Papildoma Informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.