Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Darbuotojų, mokesčių ir valstybės paramos planavimo strategija Covid-19 kontekste

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
    Kaina: 50€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

 

Kviečiame prisijungti prie tiesioginės seminaro-konsultacijos transliacijos ir kartu su lektore Jurgita Navikiene išsiaiškinti Jums šiuo metu aktualius darbuotojų, mokesčių ir valstybės paramos planavimo strategijos klausimus. Seminaro-konsultacijos metu bus galima pateikti visus iškilusius klausimus, į kuriuos atsakymus gausite žodžiu, o po kelių dienų visų klausimų–atsakymų paketą – raštu. Klausimus galima užduoti ir iš anksto, tačiau atsakymus į juos gaus dalyviai, kurie bus užsiregistravę ir apmokėję išankstines seminaro-konsultacijos sąskaitas.

Šių dienų krizės kontekste dažna įmonė sprendžia pagrindinę dilemą – kaip išgyventi šį sunkų laikotarpį. Svarbiausi su darbo santykiais susiję iššūkiai yra šie: suvaldyti apyvartines lėšas, pasinaudoti valstybės teikiama pagalba, išlaikyti darbuotojus. Socialiai atsakingo verslo misija išeina už įmonės ribų – išlaikę darbuotojus ir įmonę, taip padėsime ir visuomenei. Todėl šio seminaro metu aptarę galimybes ir apribojimus taip pat atliksime praktinę užduotį – susikursime geriausią strategiją savo įmonei, t. y. kaip suvaldyti ekstremalią situaciją darbo santykių kontekste.

Ne mažiau svarbus iššūkis – laiku sumokėti mokesčius. Kokios galimybės būti atleistiems nuo mokesčių delspinigių, išvengti mokesčių inkasinių pavedimų bei sudaryti mokestinės paskolos sutartis? Pažeidusiems mokėjimų eiliškumą, nustatytą LR civiliniame kodekse, galima patekti ir į nepatikimų mokesčių mokėtojų sąrašą

Temos

 1. Nustatyti Jūsų įmonės padėtį ekstremalios padėties kontekste.
 2. Įvertinti galimą strategiją dėl darbo santykių ir mokesčių mokėjimo.
 3. Darbuotojų darbo ir poilsio laiko derinimas – iššūkiai ir galimybės:
  • Darbo santykiai ir ekstremali padėtis. Įforminimas.
  • Darbo organizavimas karantino metu.
  • Nuotolinis darbas – įforminimas.
  • Nedarbingumas – dėl darbuotojo ligos ar vaiko slaugos.
  • Kasmetinių ar nemokamų atostogų suteikimas – darbdavio teisės ir apribojimai karantino metu.
  • Prastova ir dalinė prastova. Paskelbimas ir apmokėjimas.
  • Atleidimas iš darbo.
 4. Valstybės pagalba ekonomikai ir konkrečiai įmonei – galimybė ja pasinaudoti:
  • Ar Jūsų įmonė įtraukta į nukentėjusių įmonių sąrašą?
  • Pasinaudojimo valstybės parama galimybės ir darbai.
  • Nesumokėtų mokesčių pasekmės ir valstybės parama.
 5. PRAKTINIS PAVYZDYS: įmonės strateginis planas dėl darbo santykių ir mokesčių mokėjimo bei pasinaudojimo valstybės parama.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

Mokymai jūsų organizacijoje

COUNTLINE mokymai organizacijoje – tai puikus būdas gauti žinias atitinkančias būtent Jūsų įmonės/įstaigos poreikius Jums patogiu metu ir vietoje. Mokymų programa ir dėstymo trukmė yra koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Dėl seminarų organizavimo Jūsų įmonėje prašome kreiptis tel. +370 5 263 9922 arba el. paštu mokymai@countline.lt

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

14:00-15:30 Seminaro trukmė
13:00-14:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.