Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Darbdavio konfidencialios informacijos, komercinių paslapčių apsauga, nekonkuravimo susitarimai, jų sudarymas, vykdymas, nutraukimas, teisinės pasekmės.

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 70€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Darbuotojų viliojimai rinkoje dažnu atveju siejami ne tik su konkrečių to darbuotojų kompetencijų ir darbdavio know-how nutekinimu, bet ir buvusio darbdavio komerciškai jautrios informacijos atskleidimu bei naudojimu konkurencinėje aplinkoje. Dažniausi rinkoje naudojami instrumentai tokiems veiksmams pažaboti:  konfidencialumo susitarimai ir nekonkuravimo sutartys, tačiau praktikoje abiejų taikymas vis dar išlieka sudėtingu klausimu.

Analizuojant teismų praktiką darbdaviai susiduria su iššūkiais kaip tinkamai sudaryti tokius susitarimus, o esant pažeidimui kaip tinkamai ginti savo teises.

Advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw darbo teisės ekspertės supažindins su kylančiais iššūkiais, pateiks rekomendacijų ir praktinių patarimų, į ką reikėtų atsižvelgti ir ką žinoti sudarant bei rengiant konfidencialumo ir nekonkuravimo susitarimus, o taip pat supažindins su naujausia teismų praktika.

Prestižinis teisės žinynas „The Legal 500“ jau nuo 2017 m. savo reitinguose kasmet įvertina ECOVIS ProventusLaw kaip vieną iš geriausių advokatų kontorų darbo teisės srityje, konsultuojančių tiek Lietuvos, tiek užsienio kompanijas.

Advokatų kontora ECOVIS ProventusLaw yra tarptautinio ECOVIS tinklo dalis, veikiančio per 80 pasaulio šalių.

 

Seminare sužinosite

 • Kokios yra rinkos tendencijos dėl nekonkuravimo susitarimų sudarymo.
 • Kaip apsisaugoti, kad darbuotojas nedirbtų konkurentui tiek darbo santykių metu, tiek pasibaigus darbo santykiams.
 • Ar konfidencialumo susitarimai apsaugo darbdavius nuo galimos konfidencialios informacijos atskleidimo rizikos?
 • Kaip tinkamai sudaryti konfidencialumo ir nekonkuravimo susitarimus?
 • Naujausia teismų praktika nekonkuravimo ir konfidencialumo susitarimų klausimais.

Temos

 1. Konfidencialumo susitarimai, jų sudarymas, vykdymas. Praktiniai aspektai.
 2. Nekonkuravimo susitarimai darbo sutarties metu vs interesų konflikto vengimo įsipareigojimas?
 3. Nekonkuravimo susitarimų sudarymas po darbo santykių pabaigos. Dažniausia pasitaikančios klaidos. Praktiniai aspektai.
 4. Teismų praktika vertinant iš konfidencialumo ir nekonkuravimo susitarimų kylančius ginčus.

ŽINIOMIS DALINASI

Loreta Andziulytė

Loreta Andziulytė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw partnerė, advokatė, turinti ilgametę patirtį konsultuojant tarptautinius ir vietinius klientus darbo teisės klausimais, duomenų apsaugos klausimais, taip pat atstovaujant klientus darbo ginčuose ar ginčuose dėl asmens duomenų apsaugos. Loreta yra „The Legal 500“ rekomenduojama darbo teisės ekspertė. „The Legal 500“ vertinimais, Loretą klientai apibūdina, kaip randančią nestandartinius sprendimus sudėtingiausiuose ginčuose ir situacijose.

Loreta Andziulytė yra „Chambers and Partners Fintech 2020“ teisės žinyne reitinguota „Fintech Legal“ srities advokatė.

Loreta taip pat konsultuoja klientus užsieniečių iš trečiųjų šalių ir ES įdarbinimo srityje, leidimų dirbti bei komandiravimo klausimais, o taip pat teikia konsultacijas opcionų bei kitais darbuotojų skatinimo klausimais.

Loreta konsultuoja klientus Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) atitikties klausimais, atlieka klientams BDAR auditą, IT / kibernetinio saugumo auditą, konsultuoja kitais operacinių rizikų,  duomenų apsaugos klausimais.

Loreta taip pat yra tarptautinė informacijos ekspertų asociacijos (IAPP) sertifikuota informacinio saugumo ekspertė (CIPP/E).

 

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw Darbo teisės grupės vadovė bei specializuojasi duomenų apsaugos srityje.

Lektorės specializacija – darbo teisė, informacinės technologijos, žiniasklaidos, duomenų apsaugos teisė, intelektinė nuosavybė. Brigida yra „The Legal 500“ rekomenduojama darbo teisės ekspertė. „The Legal 500“  vertinimais, Brigida yra pripažinta specialistė konsultuojant darbdavius nesąžiningos konkurencijos klausimais tiek dėl esamų, tiek dėl buvusių darbuotojų veiksmų. Brigida ilgą laiką konsultavo vieną didžiausių telekomunikacijų bendrovių darbo teisės klausimais, taip pat sprendžiant įvairius ginčus. Taip pat atliko vienos didžiausios ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančios bendrovės, kurioje dirba apie 800 darbuotojų, darbo teisinių santykių teisinį auditą.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-14:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden