Countline Management
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.

Bendradarbiavimą skatinanti komunikacija su verslo partneriais

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 8 ak. val.
    Kaina: 145€ (+ PVM)
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

2024-05-17,  Vilnius
Viešbutis „Artis“
145€
Bendradarbiavimą skatinanti komunikacija su verslo partneriais
Su pietumis
145 (+ PVM)
Liko bilietų: 18

Investicijos į žinias atsiperka! Dalyvaukite mokymuose su kolegomis ir gaukite nuolaidą:

 • Dalyvaujant 2 dalyviams taikoma 5 % nuolaida
 • Dalyvaujant 3 dalyviams taikoma 10 % nuolaida
 • Dalyvaujant 4 dalyviams taikoma 15 % nuolaida
 • Dalyvaujant 5 dalyviams taikoma 20 % nuolaida

Domina mokymai didesnei dalyvių grupei? Susisiekite ilma.macaitiene@countline.lt arba telefonu +370 5 205 3292

Apie seminarą

Praktiniai mokymai yra skirti papildomų įgūdžių ieškantiems specialistams, kurie dirba su įmonių verslo plėtra ir/ar partnerysčių paieška (orientuota į įmonės išorinę aplinką). Mokymu metu bus telkiamasi į verslo aplinkoje vyraujančių verslo kultūros sampratos formavimosi procesus, ryšio kūrimo ypatumus ir žmonių interesų suderinamumą. Mokymų metu pateikta mokymų medžiaga bus įsisavinama per dalyvių interaktyvias diskusijas.

Diskusijų metu bus taikomi NVC (liet. nesmurtinė komunikacija) ir Wise-Intervention (liet. išmintinga intervencija) metodai, kurių pagalba kiekvienas dalyvis turės galimybę įsijausti į savo verslo partnerių rolę. Tokiu būdu suprasti kaip komunikuoti su savo partneriais, kad jų partnerystės įgautų konkretumą, skaidrumą ir aiškumą visiems jos dalyviams, bei skatintų partnerių įsitraukimą į sklandesnį bendradarbiavimo procesą.

Pagrindinis mokymų tikslas: sukurti mokinimosi erdvę, kurioje dalyviai galėtų tinkamai įsisavinti žinias ir plėstų savo mąstymo ribas verslo bendravimo kultūroje.

Kiekvienas mokymų dalyvis

 • Susipažins su verslo aplinkos socialinės sistemos ryšių principais.
 • Įgis pradmenis, kaip valdyti savo dėmesio fokusą bendravimo metu.
 • Gebės atpažinti partnerių pamatinius poreikius ir identifikuoti jų interesų kryptį.
 • Supras kaip susikalbėti su savo partneriais naudojant „perspektyvų kalbą“, t. y. kalbėtis žmonių pasaulėžiūros spektro ribose.

Temos

 1. „Skirtingų pasaulio kultūrų nėra. Tik žmonės, augantys skirtingose socialinių taisyklių sistemose“
  • Norėdami pažinti žmonių kultūrą, turime sužinoti apie socialines sistemas, kuriose jie veikia, ir kaip tai daro įtaką jų mąstymui. Šioje temoje kviečiu dalyvius antropologine perspektyva patyrinėti, kaip išorinė aplinka daro įtaką žmonių mąstymui ir jo formavimuisi.
 2. „Kalba, kurią vartojame, ir jos reikšmės įvairiose aplinkose“
  • Kaip pokalbio metu atpažinti, ar žmogus mąsto socialinių normų šablonu arba pasitelkdamas savo asmeninę ir autentišką perspektyvą. Informacija bus pateikta pagal pagrindine sociologine teorija apie struktūros ir agento įtaką žmogiško ryšio kūrimui. Šios informacijos esmę dalyviai galės vėliau pritaikyti bet kokiam kultūriniam ar socialiniam kontekstui.
 3. „Kaip priimti konfliktą ir tarpusavio ryšį?“
  • Mokymų dalyviai susipažins su NVC metodu (liet. nesmurtinė komunikacija), kuris padės tikslingiau identifikuoti žmonių, su kuriais bendrauja, pamatinius poreikius ir interesų kryptį. O kad pateiktą metodą lengviau būtų įsisavinti, dalyviai praktiškai jo taikymą išbandys ant savęs, atliekant praktines užduotis porose ir bendroje grupėje.
 4. „Išmintinga intervencija – grupinė diskusija leidžianti įsijausti į savo verslo partnerių rolę“
  • Dažnai veiksmingiau žmonėms pasiūlyti naują mąstymo būdą, bet neprimesti jį. Taip žmonės gali priimti idėją kaip savą ir pritaikyti ją savo gyvenime. Šios situacijos ypač pasitaiko dirbant partnerystėje su partneriais prie bendrų projektų. Pasitelkiant „Wise-Intervention“ metodu (liet. išmintinga intervencija), diskusijos metu, dalyviai galės įsijausti į savo partnerių rolę, kad suprastų kaip bendradarbiaujant išlaikyti lygiavertį visų partnerių įsitraukimą į šį procesą.

ŽINIOMIS DALINASI

Simona Zdanavičiūtė

Kvalifikuota mediatorė, socialinės antropologijos magistrantė, renginių prodiuserė ir intervencinių diskusijų fasilitatorė bei bendravimo kultūros versle tyrėja. Pritaikant holistinį požiūrį ir alternatyvius metodus, ji padeda žmonėms lengviau priimti pokyčius, spręsti konfliktus, ieškoti alternatyvių sprendimų, sukurti tvarų santykį su savimi ir kitais žmonėmis. Simona yra baigusi NVC (liet. nesmurtinės komunikacijos), wise-intervention supervisoriaus ir metaforinių asociatyvinių kortelių metodų taikymo sertifikuotus apmokymus. Kuruoja #Biz_Culture tinklalaidę apie tarpkultūrinę bendravimo kultūrą versle ir rašo straipsnius #Viz-Seption bendradarbiavimo mąstymo versle ir visuomenėje paskatinimui.

 

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

09:00-16:30 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka
14:45-15:00 Kavos pertrauka

Bendra informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-05-17,  Vilnius
Viešbutis „Artis“
145€
Bendradarbiavimą skatinanti komunikacija su verslo partneriais
Su pietumis
145 (+ PVM)
Liko bilietų: 18

Tęsti mokymų paiešką: