Countline Management
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Beieškant kontakto virtualioje komunikacijoje (nemokamas seminaras)

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
     

Nemokama tiesioginė seminaro transliacija balandžio 30 d. nuo 13:15 val.

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Renginio dieną (04.30) kviečiame prisijungti ir stebėti seminarą nemokamai.

Registracija 

Apie seminarą

Šiandien pasaulyje plintant koronavirusui, komunikacija persikėlė į ekranus. Organizacijos susiduria su didžiuliu iššūkiu perorganizuoti savo darbą ir procesus bei maksimaliai persikelti į virtualią erdvę. Dar visai neseniai auklėjome vieni kitus nesėdėti įlindus į telefonus nuo ryto iki vakaro, šiandien tai tampa vienintele galimybe būti produktyviam, apskritai kažką veikti ir būti aktyviam sociume. Verbalinė komunikacija, parašytas ir ištartas žodis tapo kaip niekad svarbu.

Koks yra pagrindinis aspektas, skiriantis virtualią realybę nuo tikrosios realybės?

Kaip sustiprinti komandos interaktyvumą ir kontaktą tarp žmonių virtualioje komunikacijoje?

Kas svarbu efektyviame ir profesionaliame bendravime?

Šiandien turime pažvelgti į didžiųjų pasaulio įmonių patirtį, kurios dėl savo komandų ir biurų visame pasaulyje jau senokai įdiegė nuotolinį darbą ir susidūrė su virtualios komunikacijos iššūkiais. Jų analizė, aiškios išvados ir patarimai yra aukso grynuolio vertės. Taip pat kviečiame atidžiai pažvelgti į mūsų lietuvišką kultūrą ir mentalitetą, pasižiūrėti, kokiomis bendravimo taisyklėmis mes vadovaujamės ir kaip jas modifikuoti siekiant užtikrinti darbo komandos interaktyvą, judesį, kontaktą, gyvybinę energiją ir gerą nuotaiką.

Taigi kviečiame atrasti naujas ir būtinas komunikacijos taisykles, kitokią bendravimo kultūrą. Seminaro medžiaga bus pristatoma tiesioginės transliacijos metu, įtraukiant diskusiją ir praktines užduotis.

 

ŽINIOMIS DALINASI

Robertina Nofal

Mokytoja, lektorė, verslo įkūrėja, efektyvaus komandinio darbo propaguotoja, vadovė, tarptautinės verslo komunikacijos ekspertė, turinti tūkstantinę mokymų praktiką tiek su individualiais asmenimis, tiek su mini grupėmis, nuolat dirbanti aplinkoje, kur itin svarbu užmegzti kontaktą, sustiprinti žmonių ryšį ir skatinti motyvaciją.

Nuo 2007 metų Robertina moko profesionalios komunikacijos anglų kalba tarptautinėje aplinkoje. Darbo patirtis versle, verslo valdyme, komandinio darbo efektyvumo užtikrinime natūraliai nukreipė į konsultavimą, koučingą įvairiais klausimais, susijusiais su komunikacija darbo vietoje ir profesionaliu viešu kalbėjimu.

 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA:

Seminaro trukmė 13:15-16:15 val.

Nuotolinė registracija 12:15-13:15 val.

Pertrauka 14:30-14:45 val.

Registracija: Kurių kompetencijų trūksta šiuolaikiniams HR specialistams ir vadovams

Seminarą galėsite peržiūrėti Zoom vaizdo konferencijų platformoje

Viskas labai paprasta, seminaro dieną (04.30):

  1. Atsisiųskite Zoom programėlę paspaudę aukščiau esančią nuorodą.
  2. Pasileiskite programėlę.
  3. Įveskite savo vardą.
  4. Galite pradėti stebėti seminarą.

Mokymai jūsų organizacijoje

COUNTLINE mokymai organizacijoje – tai puikus būdas gauti žinias atitinkančias būtent Jūsų įmonės/įstaigos poreikius Jums patogiu metu ir vietoje. Mokymų programa ir dėstymo trukmė yra koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Dėl seminarų organizavimo Jūsų įmonėje prašome kreiptis tel. +370 5 263 9922 arba el. paštu mokymai@countline.lt

Susisiekti