Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nemokami mokymai.
Vaizdo įrašas.

Asmeninių finansų valdymas: kiek investuoti ir kiek kaupti? (nemokami mokymai)

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Susisiekti
 • 1 val.
   

COUNTLINE kartu su Baltijos šalyse pirmaujančia investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupe INVL siekia gerinti Lietuvos gyventojų finansinį raštingumą bei didinti atsparumą ekonominiams pokyčiams. NEMOKAMO seminaro metu lektorė Jūratė Bučienė dalinsis žiniomis, kurios pravers kiekvienam ir padės pasiekti savo išsikeltų finansinių tikslų:

✅ Pajamų paskirstymas: kiek turėčiau taupyti ir ką galiu sau leisti?

✅ Kada pradėti kaupti ateičiai?

✅ Kokio dydžio turi būti „Juodos dienos pagalvė“?

✅ Kokio dydžio paskola būstui man „įkandama“?

COUNTLINE jau 25 metus rengia praktinius mokymus apskaitos, mokesčių, vadybos, personalo valdymo ir kitų organizacijos valdymo sričių profesionalams. Mes tikime, kad svarbiausias profesionalo poreikis yra nuolatinis mokymasis, o mokytis efektyviausia, kai profesionalai dalijasi praktinėmis žiniomis ir patirtimi.

INVL – tai Baltijos šalyse pirmaujanti investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė, kurios įmonės valdo pensijų, investicinius fondus ir gyvybės draudimo kryptis, individualius portfelius, privataus kapitalo ir kitas alternatyvias investicijas. Grupės bendrovėms daugiau kaip 300 tūkst. klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo valdyti daugiau kaip 1,75 mlrd. eurų vertės turto. Jau daugiau kaip 30 metų veikianti grupė sukaupė svarią patirtį, valdydama privataus kapitalo turtą ir kurdama savo sričių pirmaujančius rinkos žaidėjus Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europos regione.

Užsakyti vebinaro vaizdo įrašą

2023-03-31 dienos mokymai „Asmeninių finansų valdymas: kiek investuoti ir kiek kaupti?“

Apie vebinarą

Suprasti skaičius ir investavimo principus svarbu kiekvienam. Tai padeda išsaugoti turtą ir auginti pajamas. INVL daug dėmesio skiria gyventojų finansiniam raštingumui – nuolat rengiame pristatymus apie finansinį raštingumą, kuriose suteikiame glaudžią esminę informaciją apie asmeninių finansų valdymą ir investavimą.

Temos

 1. Pajamų paskirstymas – kiek kam turėčiau/galiu išleisti.
 2. Kada pradėti kaupti savo ateičiai.
 3. Kam reikalingas draudimas.
 4. Kokio dydžio turi būti „finansinė pagalvė“.
 5. Kokio dydžio paskolą būstui įsigyti imti.
 6. Kaip užtikrinti vaikų išsilavinimą.
 7. Kada investuoti ir ką įsivertinti renkantis investicijas.

ŽINIOMIS DALINASI

Jūratė Bučienė

Jūratė Bučienė – INVL atstovų tinklo plėtros vadovė, turinti 15 m. patirtį finansų srityje bei dėstanti finansų elgsenos paskaitas.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden