Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Želdynų teisinio reguliavimo pokyčių praktinis įgyvendinimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 95€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Želdynai ir jų reglamentavimas neatsiejamas kiekvieno miesto plėtros elementas susijęs tiek su teritorijų planavimu, tiek su pačiomis statybomis ir jų projektais.

2021-11-01 įsigaliojo nauja Želdynų įstatymo redakcija, kurioje praplėstos ankstesnėje redakcijoje galiojusios sąvokos, taip pat papildyta esminiais reguliavimo elementais:  želdynų kvalifikacija, visuomenės informavimu, istorinių ir valstybinės reikšmės želdynų priežiūra, kvalifikaciniais reikalavimais, asmenimis dirbančiais su želdynais.

2021-11-01 įsigaliojo ir įsakymo „Dėl želdinių būklės ekspertizės tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimai, kuriais papildyta ką būtina įvertinti atliekant želdynų ir želdinių ekologinės būklės vertinimą.

Seime yra užregistruotas įsakymo pakeitimo projektas, kuriame detalizuojamas priklausomųjų želdynų plotų normos nustatymas pagal žemės sklypo naudojimo būdą bei plotų normų kompensavimo atvejai.

Taip pat 2021-11-01 įsigaliojo ir administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai, įtvirtinantys želdynų įstatymo, kitų želdynų ir želdinių apsaugą, priežiūrą ir tvarkymą, želdynų projektavimą, želdinių veisimą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimus. Ar žinote ir taisyklingai laikotės norminių teisės aktų nuostatų?

Seminaro metu lektorius nagrinės jau įsigaliojusius pakeitimus ir dar ateityje laukiančius pokyčius, pasidalins praktiniais patarimais tiek viešam, tiek ir privačiam sektoriui bei supažindins su aktualiausia teismų praktika.

Temos

 1. Želdynų reformos priežastys ir tikslai;
 2. Želdynų teisinio reguliavimo esminiai pasikeitimai:
  • Praktiniai aspektai viešajam sektoriui;
  • Praktiniai aspektai privačiam sektoriui.
 3. (Nebe)aktuali teismų praktika?

ŽINIOMIS DALINASI

Mantas Lideika

Mantas daugiau kaip 7 metus dirba su nekilnojamojo turto sandoriais ir plėtros projektais, daugiausia dėmesio skirdamas sudėtingų procesų koordinavimui ir efektyvumo klausimams. Jo dėmesys detalėms ir visiškas atsidavimas darbui daro jį puikiu komandos nariu, kuris visada laiku pateikia klientams ir kolegoms geriausią darbų rezultatą.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Kursai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš kursus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:00-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden