Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Aplinkosauga autoservisams. Viskas, ką reikia žinoti transporto priemonių technine priežiūra ir remontu užsiimantiems asmenims

Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 110€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-05-06, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
110€
Aplinkosauga autoservisams. Viskas, ką reikia žinoti transporto priemonių technine priežiūra ir remontu užsiimantiems asmenims (tiesioginė seminaro transliacija)
110 (+ PVM)

Apie seminarą

Metų pabaigoje šimtai autoservisų visoje Lietuvoje sulaukė ypač didelio inspektorių dėmesio. Aplinkos apsaugos agentūros ir VMI duomenys atskleidė, kad didžioji dalis asmenų gaunančių pajamas iš transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto nėra registravę veiklos GPAIS sistemoje, neapskaito bei tinkamai netvarko atliekų, nevykdo kitų aplinkosauginių reikalavimų. Seminaro metu sužinosite viską, ką reikia žinoti apie aplinkosaugines pareigas autoservisams: reikalavimus dirbtuvių įrengimui, atliekų bei nuotekų tvarkymui ir kt.

Temos

 1. Aplinkosauginiai reikalavimai autoserviso dirbtuvių įrengimui.
 2. Reikalavimai atliekų laikymui, rūšiavimui, ženklinimui bei saugojimui.
 3. Atliekų susidarymo apskaitos rengimo bei metinių ataskaitų GPAIS sistemoje teikimo tvarka.
 4. Veiklos vykdytojo deklaracijos teikimas GPAIS sistemoje.
 5. Reikalavimai nuotekų tvarkymui ir jų įgyvendinimas.
 6. Reikalavimai aplinkos oro apsaugai, eksploatuojant kurą deginančius įrenginius.
 7. Darbo su Ozono sluoksnį ardančiomis medžiagomis specifika.
 8. Reikalavimai dėl cheminių medžiagų ir preparatų naudojimo.
 9. Atsakomybė už pažeidimus bei pasiruošimas patikrinimams.

ŽINIOMIS DALINASI

Edita Vincevičiūtė

UAB Biosistema aplinkos apsaugos specialistė, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro magistrantė, turinti daugiametę praktinę aplinkosauginės dokumentacijos rengimo patirtį. Dirba įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių.

Giedrė Kurmilavičienė

UAB „PALINK“ aplinkos apsaugos specialistė, Vilniaus universiteto fizinių mokslų doktorantė. Dirbo įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių. Didžioji dalis klientams reikalingos dokumentacijos nuo 2018 m. sėkmingai rengiama GPAIS sistemoje. Šiuo metu tiesiogiai dirba įmonės aplinkosaugos klausimų valdyme ir yra atsakinga už aplinkosauginių reikalavimų įgyvendinimą įmonėje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

2021-05-06, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
110€
Aplinkosauga autoservisams. Viskas, ką reikia žinoti transporto priemonių technine priežiūra ir remontu užsiimantiems asmenims (tiesioginė seminaro transliacija)
110 (+ PVM)