Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Viešųjų pirkimų vykdymas COVID-19 kontekste: klausimų-atsakymų sesija

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 2 ak. val.
     

Nemokama tiesioginė seminaro transliacija balandžio 2 d. nuo 10 val.

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Renginio dieną (04.02) kviečiame prisijungti ir stebėti seminarą nemokamai. Likus 1 val. iki seminaro paspauskite nuorodą čia

SEMINARĄ GALĖSITE ŽIŪRĖTI ČIA

Viskas labai paprasta, seminaro dieną (04.02):

  1. Atsisiųskite Zoom programėlę paspaudę aukščiau esančią nuorodą.
  2. Pasileiskite programėlę.
  3. Įveskite savo vardą.
  4. Galite pradėti stebėti seminarą.

Apie seminarą

 

Kviečiame prisijungti prie tiesioginės seminaro-konsultacijos transliacijos ir kartu su COBALT teisininkėmis Karolina Keršyte ir Dovile Jankauskyte išsiaiškinti Jums šiuo metu aktualius viešųjų pirkimų klausimus. Seminaro-konsultacijos metu bus galima pateikti visus iškilusius klausimus, į kuriuos atsakymus gausite žodžiu.

Temos

  1. Paprastesnės prekių, paslaugų ir darbų įsigijimo galimybės bei kam taikomos Viešųjų pirkimų įstatymo išimtys;
  2. Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimai, priimti atsižvelgiant į COVID-19: pašalinimo pagrindų netaikymas, paprastesnės neskelbiamų derybų procedūros;
  3. Force majeure aplinkybės ir viešojo pirkimo sutarčių tolesnis vykdymas: keitimas, sustabdymas, nutraukimas, netinkamo vykdymo pasekmės.

ŽINIOMIS DALINASI

Karolina Keršytė

Karolina Keršytė yra advokatų kontoros COBALT vyresnioji teisininkė, kurios pagrindinės teisinės praktikos sritys – viešųjų pirkimų teisė bei viešojo ir privataus sektorių partnerystė. Lektorė rengia viešųjų pirkimų dokumentus (konkurso sąlygas, minimalius kvalifikacinius reikalavimus, ekonominio naudingumo kriterijus, kvalifikacinės atrankos dokumentus, viešojo pirkimo sutartis), viešojo ir privataus sektorių partnerystės atrankos dokumentus, konsultuoja rengiant atsakymus į tiekėjų klausimus ir pretenzijas, vertinant tiekėjų pasiūlymus, vertina pirkimo dokumentus, rengia klausimus, pretenzijas ir procesinius dokumentus viešųjų pirkimų bylose, teikia teisines konsultacijas ir teisines išvadas visais viešųjų pirkimų klausimais.

Dovilė Jankauskytė

Dovilė Jankauskytė yra advokatų kontoros COBALT asocijuota teisininkė, advokato padėjėja, kurios pagrindinės teisinės praktikos sritys yra viešųjų pirkimų teisė bei viešojo ir privataus sektorių partnerystė. Dovilė Jankauskytė konsultuoja privačius klientus bei perkančiąsias organizacijas vertinant tiekėjų pasiūlymus, rengiant atsakymus į tiekėjų paklausimus ir pretenzijas. Dovilė vertina pirkimų dokumentus, rengia klausimus, pretenzijas ir procesinius dokumentus viešųjų pirkimų bylose, teikia teisines konsultacijas ir teisines išvadas įvairiais viešųjų pirkimų klausimais.

 

Vidiniai mokymai

Organizuojame vidinius mokymus jums aktualia tema. Susisiekite ir susiderinsime jums patogiausią mokymų būdą bei laiką.

tel. +370 5 263 9922 arba el. paštu mokymai@countline.lt

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-11:30 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.