Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.

Viešųjų pirkimų aktualijos ir tendencijos 2020 m.

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 6 ak. val.
     
  • Dalyvaujant daugiau nei vienam atstovui iš tos pačios įmonės taikoma nuolaida

Apie seminarą

Viešieji pirkimai – sudėtinga sritis tiek reguliavimo, tiek jo praktinio taikymo aspektais. Ir iš tiesų kartais nutinka, jog paprastos šių pirkimų procedūros tampa nemenku iššūkiu joje dalyvaujančioms įmonėms ar  pačioms perkančiosioms organizacijoms.

Gebėjimas tinkamai pasiruošti viešųjų pirkimų procedūroms, identifikuoti potencialius interesų konfliktus, galimas pasirašytų sutarčių vykdymo problemas bei netikėtumus – neabejotinai svarbi prielaida išvengti ilgai trunkančių ir visomis prasmėmis nenaudingų ginčų. Konkrečios žinios tam tikrais viešųjų pirkimų santykių reguliavimo ir praktinio taikymo klausimais prisideda ir prie gebėjimo tinkamai realizuoti savo teises, efektyviai ginti pažeistus interesus.

Tad COUNTLINE kviečia viešųjų pirkimų dalyvius, su šiais pirkimais dirbančius specialistus, advokatus, teisininkus ir visus besidominčius į seminarą, kurio metu vienas daugiausiai teorinių ir praktinių žinių apie viešuosius pirkimus turintis bei puikiai gebantis jas perteikti lektorius aptars svarbiausius viešųjų pirkimų klausimus.

Temos

  1. Rinkos konsultacija, kaip priemonė pasiruošti viešajam pirkimui;
  2. Interesų konfliktai: jų rūšys ir prevencijos priemonės, situacijos sprendimo teisinis algoritmas;
  3. Viešo pirkimo sutarčių pažeidimai: kas yra esminis pažeidimas? Kas laikoma sutarties vykdymu su dideliais ir nuolatiniais trūkumais?
  4. Melagingos informacijos pateikimo perkančiajai organizacijai samprata?
  5. Ar patekimas į nepatikimų tiekėjų sąrašą reiškia galutinę diskvalifikaciją iš viešųjų pirkimų procedūrų?
  6. Pasiūlymo paaiškinimas versus pasiūlymo keitimas: kada yra kas? Kiek leidžiama aiškinti pasiūlymą ir kada jis privalo būti atmestas dėl jo pakeitimo?

Specialus pasiūlymas!

Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 130 Eur (su pietumis).

ŽINIOMIS DALINASI

dr. Deividas Soloveičik

Advokatų kontoros COBALT partneris ir Viešųjų pirkimų praktikos grupė vadovas. D. Soloveičik yra Vilniaus universiteto docentas, komercinės teisės tyrinėtojas, teisės publicistas, nuolat palaikantis glaudų bendradarbiavimą su pasaulinį pripažinimą pelniusiais viešųjų pirkimų akademinės bendruomenės nariais. Nuo 2011 m. jis yra Tarptautinio Arbitrų instituto (angl. Chartered Institute of Arbitrators), o nuo 2016 m. – taip pat Europos Komisijos (EK) iniciatyva kuriamo Inovatyvių viešųjų pirkimų (angl. European Assistance for Innovation Procurement – eafip initiative) ekspertų tinklo narys bei rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo (VKAT) arbitras.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Registracija
11:30-11:45 Kavos pertrauka
13:15-14:15 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.