Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Viešieji pirkimai: kvalifikacijos vertinimo ir pasiūlymų vertinimo ypatumai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 110€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Apie seminarą

Advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw viešųjų pirkimų ekspertai šįkart apžvelgs du bene svarbiausius viešųjų pirkimų proceso elementus: kvalifikacijos vertinimą ir pasiūlymų siaurąja prasme vertinimą, ypač pasiūlymų vertinimą pagal vadinamąjį ekonominio naudingumo kriterijų, kai vertinamas kainos ar sąnaudų ir kokybės santykis. Seminare bus pristatyti naujausi reguliavimo, teismų praktikos pasikeitimai ir tendencijos, pateikta dažniausiai daromų klaidų pavyzdžių ir praktinių patarimų.

 

Seminare sužinosite

 • Kvalifikacijos reikalavimai: kas galima ir kas draudžiama;
 • Kvalifikacijos vertinimas – teisės aktų ir teismų praktikos pasikeitimai;
 • Pasiūlymų vertinimas pagal kainos ar sąnaudų ir kokybės santykį: VPT ir teismų pozicija, geroji praktika.

Temos

 1. Tiekėjų kvalifikacijos reikalavimai, naujoji VPT Tiekėjo kvalifikacijos reikalavimų nustatymo metodika.
 2. Jungtinė veikla, rėmimasis kitų ūkio subjektų pajėgumais, subranga.
 3. Melagingos informacijos sampratos viešuosiuose pirkimuose evoliucija.
 4. Kvalifikacijos ir pasiūlymų siaurąja prasme vertinimo procesų atskyrimas ir su tuo susiję praktiniai dalyvavimo viešuosiuose pirkimuose ir jų organizavimo aspektai.
 5. Specialistų kvalifikacija ir / ar jų patirtis, šios kvalifikacijos ir / ar patirties kriterijaus naudojimo vertinant pasiūlymų ekonominį naudingumą niuansai.
 6. Ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo išrinkimas: kriterijų tipai, tinkamumas, sąsajumas su pirkimo objektu. VPT Ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo nustatymo gairės.

ŽINIOMIS DALINASI

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkė, advokato padėjėja. Ji turi ilgametės įmonių konsultavimo, šioms dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose, patirties. Brigida Bacienė padeda klientams užtikrinti atitiktį viešojo pirkimo procesą reguliuojančių teisės aktų reikalavimams, specializuojasi sprendžiant viešųjų pirkimų ginčus, vertinant viešojo pirkimo sąlygas, teikiant pretenzijas ir rengiant procesinius dokumentus bei atstovaujant klientų interesams teismuose. Brigida Bacienė gerai išmano viešųjų pirkimų specifiką, teikia konsultacijas dėl pasiūlymų pirkimui rengimo, konkurso rezultatų ginčijimo bei rekomenduojamos praktikos ateityje.

Linas Vidžys

Linas Vidžys yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkas, advokato padėjėjas, turintis daugiau nei 10 metų patirties viešųjų pirkimų srityje, nuolat domisi šios srities aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Lino Vidžio patirtis viešųjų pirkimų sektoriuje apima tiek verslo, tiek viešojo sektoriaus konsultavimą visose viešųjų pirkimų stadijose – analizuojant viešųjų pirkimų dokumentus, rengiant tiekėjų pasiūlymus, dalyvaujant ginčuose, atstovaujant klientams teismuose ir ikiteisminėse institucijose. Lektoriaus žinių bagažą stiprina ir patirtis perkančiųjų organizacijų viešųjų pirkimų komisijų darbe, perkančiosios pusės vidaus procesų ir procedūrų niuansų išmanymas.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-14:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden