Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Vidaus kontrolės sistemos kūrimas ir užtikrinimas sveikatos priežiūros įstaigose

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 8 ak. val.
   
 • Dalyvaujant daugiau nei vienam dalyviui taikoma nuolaida!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Vidaus kontrolės kūrimas ir užtikrinimas  yra nuolatinis procesas, apimantis visą organizaciją ir jos aplinką, kontrolės svarba dažnai pabrėžiama viešojo sektoriaus organizacijose, ne išimtis čia tampa ir asmens sveikatos priežiūros įstaigos.

Seminaro metu susipažinsime ir analizuosime vidaus kontrolės sistemą ir jos komponentus, pagrindinius veiksnius, padedančius kurti ir palaikyti efektyvų vidaus kontrolės veikimą sveikatos priežiūros įstaigose, vidaus kontrolės politikos dokumentavimo klausimus, apžvelgsime praktinius vidaus kontrolės kūrimo ir vertinimo pavyzdžius.

Temos

 1. Vidaus kontrolė: reikšmė, tikslai, samprata, elementai.
  • Vidaus kontrolė: vadovo vaidmuo ir atsakomybė.
  • Vidaus kontrolę ribojantys veiksniai.
 2. Vidaus kontrolės komponentai (COSO):
  • Kontrolės aplinka. Grupinė užduotis/ diskusija.
  • Rizikos vertinimas. Praktinė užduotis.
  • Kontrolės veikla. Praktinė užduotis (jei nuotoliniai mokymai).
  • Informavimas ir komunikavimas. Praktinė užduotis (jei kontaktiniai mokymai).
  • Stebėjimo veikla.
 3. Vidaus kontrolės įgyvendinimas sveikatos priežiūros įstaigose:
  • Sėkmingo įgyvendinimo principai.
  • Asmenybės svarba.
  • Tikslų supratimas.
  • Organizavimas.
  • Vidaus kontrolės kūrimas ir priežiūra, vertinimas.
 4. Vidaus kontrolės politika sveikatos priežiūros įstaigose:
  • Procesai ir procedūros bei jų aprašai.
  • Stebėsena, vertinimai, pakeitimai.

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Laura Maldūnienė

Dr. Laura Maldūnienė turi daugiau nei 15 metų patirtį vidaus audito ir vidaus kontrolės veikimo vertinimo srityse. Lektorė buvo atsakinga už vidaus kontrolės sistemų diegimą ir veikimo vertinimą, vidaus audito sistemos diegimą ir organizacijų vadybinės brandos vertinimą užsienio viešojo sektoriaus organizacijose. Taip pat lektorė turi sukaupusi daug patirties modernių verslo vadybos metodų adaptavime ir diegime viešojo sektoriaus organizacijose.

Specialus pasiūlymas!

Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 90 Eur.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-16:30 Seminaro trukmė
8:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka
14:45-15:00 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.