Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Vidaus kontrolės pagrindai apskaitą tvarkančiose įmonėse

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Įsigaliojęs naujos redakcijos Finansinės apskaitos įstatymas įmonėms sukūrė naujas prievoles, viena iš jų – vidaus kontrolė. Apskaitos paslaugas teikiančiam arba apskaitos funkciją atliekančiam subjektui privalu nusistatyti apskaitos paslaugų teikimo organizavimo ir kontrolės tvarką bei jos laikytis.

Įmonių vadovai turi nustatyti vidaus kontrolės priemones ir užtikrinti jų taikymą, garantuoti informacijos apie taikomas priemones teikimą išorės ir vidaus vartotojams. Vidaus kontrolės sistema – tai ne vienkartinis veiksmas, o nuolatinis procesas, kuriame dalyvauja visi darbuotojai, veiklos aplinka, tačiau tinkamos, prie pokyčių prisitaikančios sistemos sukūrimas gali smarkiai palengvinti bet kurios įmonės veiklą. Svarbiausias vaidmuo vidaus kontrolės sistemoje tenka apskaitą tvarkantiems asmenims, kurie turi užtikrinti tinkamą finansinių duomenų valdymą.

Kas sudaro vidaus kontrolės sistemą? Kuo svarbi vidaus kontrolė? Kaip tinkamai sukurti įmonės vidaus kontrolės mechanizmą?

Temos

 1. Vidaus kontrolės sistemos sudėtinės dalys.
 2. Vidaus kontrolės veikimo vertė:
  • Konkurencija, kokybė, reputacija.
  • Profesinė etika.
 3. Sistemos kūrimo pradžia:
  • Esamos sistemos būklės vertinimas.
  • Galimos rizikos ir jų prevencija.

ŽINIOMIS DALINASI

Dalia Vinauskienė

Atestuota ir praktikuojanti auditorė nuo 1996 m., Lietuvos Auditorių Rūmų (LAR) narė, ilgą laiką dalyvavo LAR Etikos komiteto veikloje, rengė auditorių kvalifikacinių egzaminų užduotis. Per daugiau nei 20 metų profesinę praktiką ji sukaupė patirtį audituojant ir konsultuojant įvairių veiklos sričių bei juridinių formų ūkio subjektus. Beveik dešimtmetį ji buvo finansų apskaitos, įmonės finansų ir analizės dalykų lektorė Mykolo Romerio universitete. Dalia taip pat yra vadovėlio “Finansų kontrolė ir auditas: teorija ir praktika” bendraautorė, skaito paskaitas profesinėse konferencijose, kvalifikacijos kėlimo kursuose, yra parašiusi daugiau nei  dešimtį straipsnių profesinėje spaudoje apskaitos, profesinės etikos, apskaitos paslaugų kokybės kontrolės temomis.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-11:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden