Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Tvarumo tendencijos. Rizikos ir galimybės

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Nors nuo Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos mažinimo praėjo eilė metų ir kasmet Jungtinių Tautų organizuojamose klimato konferencijose COP (Conference of the Parties) pasirašomi vis nauji ketinimų protokolai klimato kaitos mažinimui, o Davosas jau eilę metų „žaliuoja“ tvarumo pranešimais. Realybėje pasaulis sunkiai tvarkosi su klimato pokyčiais, o su tuo susijusios grėsmės nuolat auga. 2023 metų Pasaulio ekonomikos forumo rizikų ataskaitoje (The Global Risk Report, WEF) iš TOP 10 rizikų dešimtuko dviem ateinantiems metams 5 rizikos susijusios su aplinkosaugos situacija, o ateinančiai dekadai net 6 rizikos iš dešimties susijusios su aplinkosauga, ir dar viena su netiesioginiais klimato kaitos padariniais.

Tokia rizikų prognozė neišvengiamai lemia su tvarumu susijusias tendencijas, reguliavimą, finansavimą, vartotojų įpročių pokyčius, kas savo ruožtu daro įtaką tiek verslo vystymui, tiek jo perspektyvoms, todėl šiuose mokymuose tvarumo tendencijos apžvelgiamos iš rizikų ir galimybių perspektyvos.

Kiekvienas mokymų dalyvis

 • Susipažins su globalių rizikų prognoze ir jų poveikiu ekonomikos raidai
 • Gebės įsivertinti savo verslo rizikas globalių tvarumo rizikų kontekste
 • Supras įvairias ateities tvarumo tendencijas ir kokiomis kryptimis galima įžvelgti savo verslo perspektyvas
 • Įgis tvarumo rizikų vertinimo ir susiejimo su potencialiomis verslo galimybėmis įgūdžių

Temos

 1. Globalių rizikų apžvalga, išskiriant su tvarumu susijusias rizikas. Pasaulio ekonomikos forumo rizikų ataskaitos analizė.
 2. Tvarumo tendencijų apžvalga – nuo reguliavimo iki technologijų poveikio ir vartotojų požiūrio pasikeitimo.
 3. Verslo modelių inovacijos – technologijos tvarumui. Dirbtinio intelekto ir blokų grandinės galimybės tvarumo iniciatyvoms vystyti.
 4. Verslo tvarumo rizikų analizė ir verslo galimybių perspektyvos. Kaip grėsmingą situaciją paversti naudinga situacija?
 5. „Dvigubas materialumas“ (anlg. Double materiality) – kaip tvarumo tendencijos veikia verslą ir koks verslo poveikis tvarumui?

KLAUSIMUS GALITE PATEIKTI IŠ ANKSTO

Klausimų pateikimas seminaro metu

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Gerda Žigienė

Socialinių mokslų (ekonomikos krypties) daktarė, Kauno Technologijos universiteto finansų profesorė, besispecializuojanti fintech ir tvarumo srityse, bei jų sąveikoje. Gerda yra publikavusi tarptautinių mokslinių ir spaudos publikacijų tvarumo temomis, rengia įmonių tvarumo strategijas ir konsultuoja jų įgyvendinimo veiklose, veda mokymus, yra Nacionalinio tvarumo indekso ekspertė. Gerda yra įgijusi Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslų poveikio vertinimo ir valdymo programos (UN SDG Measurement and Management) diplomą, pabaigusi Kembridžo universiteto Tvarios Lyderystės Instituto Tvaraus verslo vystymo programą (Sustainable Business Management), taip pat turi tarptautinį tvarių finansų CESGA (Certified ESG Analyst) sertifikatą.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-14:45 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden