Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Teritorijų planavimas. Žemės naudojimo paskirtis ir jos keitimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 110€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Rengiant tai pačiai teritorijai daugybę specialiųjų planų kartais sunku išvengti interesų konflikto bei užtikrinti interesų balansą skirtingoms plėtros sritims. Jau kurį laiką praktikoje taikant TPĮ ir teritorijų planavimo procesui darančių įtaką įstatymų nuostatas yra daug chaoso, kuris atsirado nuolat atnaujinant įstatymų redakcijas. Šiuo metu galiojantis reglamentavimas kelia nemažai iššūkių specialistams, o nuo 2021-07-01 įsigalioję LR teritorijų planavimo įstatymo pakeitimai įnešė dar daugiau diskusijų.

Žemės sklypams nustatyta pagrindinė žemės naudojimo paskirtis ir būdas keičiami žemės savininkų, valstybinės žemės patikėtinių ar įstatymų nustatytais atvejais kitų subjektų prašymu pagal detaliuosius planus, specialiojo teritorijų planavimo dokumentus ar žemės valdos projektus. Reikėtų nepamiršti jau kurį laiką galiojančio LR infrastruktūros plėtros įstatymo, kurio įgyvendinimas atnešė pokyčius ne tik teritorijų planavime, bet ir valstybiniuose žemės santykiuose.

Nuolat keičiantis teisiniam reglamentavimui, svarbu žinoti teisės aktų pakeitimus, tad seminaro metu kartu aptarsime ir diskutuosime apie aktualias naujoves:

 

TEMOS

 1. Specialiojo teritorijų planavimo bendrieji principai, dokumentai, planavimo procedūra;
 2. Esminiai teritorijų planavimo įstatymo pakeitimai;
 3. Žemės sklypų paskirties keitimo procedūra;
 4. Miškų žemės paskirties keitimas;
 5. Naudojimo būdo keitimas;
 6. Aktuali teismų praktika.

ŽINIOMIS DALINASI

Eglė Višinskienė

Eglė Višinskienė 2010 m. baigė studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete (Finansų ir mokesčių teisės specializacija) ir įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Teisinę karjerą Eglė pradėjo 2010 m. advokatės Dianos Višinskienės kontoroje, 2010 m. tapo advokato padėjėja, o nuo 2013 m. advokate.

Pagrindinės advokatės Eglės Višinskienės praktikos sritys yra:

 • Įmonių teisė;
 • Sutarčių teisė;
 • Teisminių ginčų sprendimas.

Eglė Voverienė

Eglė Voverienė yra ILAW LEXTAL vyresnioji teisininkė turinti daugiau kaip 8 metus patirties nekilnojamojo turto, statybų teisės, žemės teisės, teritorijų planavimo ir sutarčių teisės srityje teikiant teisines konsultacijas ir teisines paslaugas nekilnojamojo turto vystytojams ir potencialiems investuotojams.

Eglės teisinė veikla apima ne tik procesinių dokumentų ir kitokių dokumentą rengimą ikiteisminėms ir teisminėms institucijoms bei valstybės ir savivaldybės institucijoms, įmonėms, organizacijoms, bet ir pretenzijų, teisinių išvadų rengimą bei teisinių rizikų vertinimą, susijusį su nekilnojamojo turto objektų vystymo galimybėmis, įgyvendinimu. Taip pat Eglė teikia konsultacijas nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sandorių sudarymo ir kitais nuosavybės teisių valdymo, naudojimo ir disponavimo klausimais, rangovo ir užsakovo atsakomybės, dėl to atsiradusių ginčų sprendimo bei kitais teisiniais klausimais.

Pagrindinės praktikos sritys:
• Nekilnojamojo turto sandoriai
• Nekilnojamojo turto valdymo klausimai
• Žemės teisiniai santykiai
• Statybų teisė

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

Papildoma Informacija

Sertifikatas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden