Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Smurto ir priekabiavimo prevencijos politika, kas joje privalo būti numatyta ir kaip tinkamai pasiruošti jos įgyvendinimui

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 110€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

2022-11-01 įsigaliojo DK pakeitimai,  kuriais įtvirtintos priekabiavimo ir smurto prevencijos priemonės darbo vietoje. Pakeitimais įtvirtinta pareiga darbdaviui, kurio vidutinis darbuotojų skaičius yra daugiau kaip 50, patvirtinti smurto ir priekabiavimo prevencijos politiką, kurioje turi būti nurodyta:

 • smurto ir priekabiavimo atpažinimas, galimos jų formos,
 • supažindinimo su smurto ir priekabiavimo prevencijos priemonėmis tvarka, 
 • pranešimų apie smurtą ir priekabiavimą pateikimo ir nagrinėjimo tvarka, 
 • apie smurtą ir priekabiavimą pranešusio asmens ir nukentėjusiojo asmens apsauga bei jam suteikiama pagalba, 
 • darbuotojų elgesio (darbo etikos) taisyklės ir kita informacija, susijusi su smurto ir priekabiavimo prevencijos vykdymu.

Siekiant tinkamai įgyvendinti ir laikytis kitų bendrų pareigų užtikrinant smurto ir priekabiavimo prevenciją, rekomenduojama tokią smurto ir priekabiavimo prevencijos politiką įdiegti ir mažesnėse įmonėse bei įstaigose.

2022-11-01 įsigaliojo 2 atnaujinti VDI kontroliniai klausimynai dėl smurto ir priekabiavimo prevencijos įgyvendinimo priemonių užtikrinimo Nr. EV-96 ir Nr. V-356.

VDI paskelbė rekomendaciją, kurioje pateikiama informacija, turinti atsispindėti smurto ir priekabiavimo politikoje, tačiau klausimų kyla daug:

 1. Kaip reaguoti pastebėjus netoleruotiną kolegų ar klientų, interesantų elgesį?
 2. Kaip asmeniui įrodyti, jog jis patyrė psichologinį smurtą ar priekabiavimą?
 3. Kaip tinkamai pasirinkti prevencijos priemones?
 4. Ar turimos/rengiamos darbuotojų elgesio taisyklės neprieštarauja Darbo kodekso normoms?
 5. Kada vertėtų kreiptis į kitas instancijas ir nuo ko pradėti?
 6. Kaip užtikrinamas konfidencialumas ir asmens duomenų apsauga?

Sužinokite atsakymus į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus seminaro metu.

Dovana!

Kiekvienas seminaro dalyvis dovanų gaus 60 Eur + PVM vertės Smurto ir priekabiavimo prevencijos politikos šabloną.

TEMOS

 1. Aktualūs darbo kodekso pakeitimai, susiję su darbuotojų garbės ir orumo gynimu (mobingu), smurto ir priekabiavimo draudimu;
 2. Smurto ir priekabiavimo atpažinimas, galimos jų formos;
 3. Galimos smurto ir priekabiavimo prevencijos priemonės;
 4. Pranešimų apie smurtą ir priekabiavimą teikimo ir nagrinėjimo tvarka įmonėje;
 5. Darbdavio pareigos ir atsakomybė;
 6. Darbuotojų elgesio taisyklės;
 7. Konfidencialumas ir asmens duomenų apsauga.

ŽINIOMIS DALINASI

Asta Kederytė

Advokatės Astos Kederytės pagrindinės kompetencijos sritys – sutartys, įmonių, medicinos ir darbo teisė, duomenų apsauga bei kitos atitikties sritys. Asta nuolatos konsultuoja Lietuvos ir tarptautines įmones bei viešojo sektoriaus klientus visais asmens duomenų apsaugos ir privatumo klausimais. Ji dažnai kviečiama skaityti pranešimus duomenų apsaugos temas nagrinėjančiuose seminaruose.

Advokatės išskirtinė kompetencija – sveikatos priežiūros įstaigų konsultavimas įvairiais reguliaciniais klausimais. Taip pat minėtų įstaigų atstovavimas valstybinėse institucijose, ginčuose bei santykiuose su pacientais.

Asta yra pripažinta advokatė Jungtinių Amerikos Valstijų, Niujorko valstijoje. Taip pat ji dirbo ne vienoje advokatų (angl. solicitors) kontoroje Londone, Jungtinėje Karalystėje, kur įgijo vertingos patirties derybose, sudarant verslo sandorius, rengiant ir derinant klientui naudingas sutarčių sąlygas.

Advokatė pasižymi gebėjimu užmegzti stiprų ryšį su klientais, maksimaliai įsigilinant į atvejį bei greitai reaguoti į klientų klausimus, pasiūlydama kompleksinius sprendimus. Nuolatos rengia mokymus ir seminarus verslui aktualiais klausimais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

Papildoma Informacija

Sertifikatas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden