Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Savivaldybių Infrastruktūros plėtros įstatymo praktinis įgyvendinimas nuo 2021-01-01

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 5 ak. val.
      Kaina: 110€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

Savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymas įsigalios nuo 2021-01-01. Šis įstatymas reglamentuoja savivaldybės infrastruktūros plėtrą ir jos planavimą, įgyvendinimą, finansavimą ir nustato savivaldybės infrastruktūros plėtroje dalyvaujančių asmenų teises ir pareigas.  Įstatymo tikslas – užtikrinti savivaldybės reikmes atitinkančią savivaldybės infrastruktūros plėtrą. Vyriausybė ar jos įgaliotos institucijos iki 2020-12-31 pabaigos turi priimti šio įstatymo įgyvendinamuosius teisės aktus. Jau įsigaliojo įstatymo nuostata, kad kol teritorijų planavimo dokumentuose vadovaujantis šiuo įstatymu nėra nustatyta prioritetinė savivaldybės infrastruktūra, visa savivaldybės infrastruktūra laikoma prioritetine. Atkreiptinas dėmesys, kad iki šio įstatymo įsigaliojimo sudaryta sutartis, kuria numatoma savivaldybės infrastruktūros plėtra, gali būti keičiama pagal šio įstatymo reikalavimus.

 

Temos

  1. Įstatymo ir poįstatyminių teisės aktų (įmokų metodikos ir kompensavimo tvarkos) pagrindinės nuostatos;
  2. Teritorijų planavimo dokumenų poreikis, reikalavimai teritorijų planavimo dokumentams;
  3. Infrastruktūros įrengimo ir PP viešinimo derinimas, prisijungimo sąlygų ir statybos leidimų išdavimas po įstatymo įsigaliojimo;
  4. Būtini priimti savivaldybių tarybų ir kitų savivaldos institucijų sprendimai;
  5. Kiti aktualūs klausimai.

ŽINIOMIS DALINASI

Evaldas Klimas

Advokatas Evaldas Klimas dirba advokatų kontoroje WALLESS. Ilgametė specializacija statybos teisės srityje, taip pat mokslinio ir pedagoginio darbo patirtis (Evaldas Klimas apgynė disertaciją statybos teisės tema Vilniaus universiteto Teisės fakultete, šiuo metu dėsto statybos teisę Mykolo Romerio universitete, statybos teisės temomis veda mokymus įmonėms, valstybės tarnautojams, advokatams ir advokatų padėjėjams) leidžia lektoriui seminaruose ne tik aptarti aktualius teisės aktų pakeitimus, formuojamą teismų praktiką, bet ir dalytis praktine patirtimi.

 

Mantas Lideika

Advokatų kontoros WALLESS advokato padėjėjas. Pagrindinės lektoriaus praktikos sritys nekilnojamo turto projektų vystymas ir sandoriai.

Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 95 Eur.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-14:30 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden