Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Rizikų valdymo proceso tobulinimas organizacijose

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 130€

Laikas ir vieta

2024-05-23,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
130€
Rizikų valdymo proceso tobulinimas organizacijose (tiesioginė seminaro transliacija)
130
2024-05-23,  Vilnius
Viešbutis „Corner Hotel“
130€
Rizikų valdymo proceso tobulinimas organizacijose
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
130

Apie mokymus

Skirta viešojo ir privataus sektoriaus organizacijoms, siekiančioms atnaujinti rizikų valdymo procesą iki rinkos standarto arba įgyvendinant auditorių arba priežiūros funkciją vykdančių valdymo organų nurodymus. Dalyviai bus supažindinami su pagrindiniais sunkumais vykdant rizikų valdymo procesą ir sprendimais bei priemonėmis kaip juos įveikti. Seminaro metu akcentuojamas visos organizacijos įsitraukimas į rizikų valdymą per skirtingų metodikų taikymą projektų, procesų arba veiklos rūšių rizikų valdymui. Seminarus rekomenduojama organizuoti organizacijos viduje, tačiau yra numatyta pravesti juos ir iš skirtingų organizacijų sudarytoms dalyvių grupėms.

Seminaro uždaviniai:

 • Susipažinti dalyvius su dažniausiai pasitaikančiomis rizikų valdymo proceso kliūtimis.
 • Pristatyti skirtingus rizikos valdymo procesus pritaikytus projektų, procesų arba per organizacijos tikslus nustatomų ir valdomų rizikų specifikai.
 • Pateikti kitas gerąsias rizikų valdymo proceso praktikas.
 • Vykdant seminarą vienos organizacijos dalyviams, seminaras orientuojamas į konkrečios organizacijos rizikų valdymo problematiką ir pasiūlymus dėl proceso tobulinimo.

Temos

 1. Rizikos valdymo proceso samprata:
  • Rizikos ir neapibrėžtumo santykis ir organizacijos požiūris į juos;
  • Požiūris į rizikų valdymą reguliuojamose ir kitose organizacijos veiklos srityse;
  • Rizikų valdymo proceso vieta organizacijos valdymo procese;
  • Rizikų valdymo proceso dalyvių vaidmens rizikų valdymo procese išgryninimas.
 2. Rizikų valdymo proceso įgyvendinimas:
  • Organizacijos rizikos valdymo aplinkos ir administracinės struktūros suderinimas;
  • Procesų / veiklos sričių rizikos valdymo proceso pristatymas;
  • Projektų rizikos valdymo proceso pristatymas;
  • Rizikos incidentų valdymo proceso pristatymas;
  • Rizikos indikatorių nustatymas;
  • Pavyzdinių arba iš anksto organizacijos pasiūlytų rizikų vertinimo ir papildomų kontrolės priemonių pritaikymo pavyzdžio pristatymas.
 3. Rizikų valdymo proceso branda:
  • Rizikų valdymo proceso brandos lygio nustatymas;
  • Lūkesčių dėl brandos didinimo aptarimas;
  • Sėkmės istorijų ir dažniausiai pasikartojančių problemų sprendimų pristatymas.

ŽINIOMIS DALINASI

Danielius Kolisovas

Dr. Danielius Kolisovas – rizikos valdymo profesionalas turintis daugiau nei 15 metų patirties diegiant ir prižiūrint rizikos valdymo procesą didžiosiose Lietuvos įmonėse ir finansų įstaigose. Skaito viešajam ir privačiajam sektoriui skirtus seminarus apie rizikos valdymo proceso diegimą ir tobulinimą, pagal individualius užsakymus atlieka esamo rizikos valdymo proceso diagnostiką bei konsultuoja proceso tobulinimo klausimais. Sertifikuotas finansų rizikos valdymo vadovas (angl. FRM).

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Standartinė mokymų informacija

GALIMA PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-05-23,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
130€
Rizikų valdymo proceso tobulinimas organizacijose (tiesioginė seminaro transliacija)
130
2024-05-23,  Vilnius
Viešbutis „Corner Hotel“
130€
Rizikų valdymo proceso tobulinimas organizacijose
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
130

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: