Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Rizikų valdymas: kaip pasiekti geriausią rezultatą minimaliais ištekliais

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 1 ak. val.
   

Nemokama tiesioginė seminaro transliacija rugsėjo 6 d. nuo 11:00 val.

Vebinaras skirtas:

 • Rizikos profesionalams, norintiems pasitikrinti savo sukurtą rizikų valdymo procesą ir palyginti jį su kitais pavyzdžiais.
 • Organizacijų vadovams, siekiantiems geriau suprasti savo vaidmenį rizikų valdymo procese ir kaip skirti optimalius išteklius rizikų valdymo proceso diegimui.
 • Rizikų valdymą prižiūrinčioms valdyboms, komitetams ir auditoriams, kad galėtų geriau nustatyti savo lūkesčius ir priežiūros prioritetus atsižvelgiant į organizacijoje įgyvendintą rizikų valdymo procesą.
 • Rizikų valdymo konsultantams, siekiantiems pagerinti savo diegiamų rizikų valdymo procesų kokybę.

Apie vebinarą

Organizacijos dažnai susiduria su iššūkiu įgyvendinti vidaus kontrolės ir rizikos valdymo reikalavimus. Neturėdamos savo komandoje rizikų valdymo srities profesionalo ir negalėdamos pirkti dažnai brangias konsultacines paslaugas, organizacijos įgyvendina rizikų valdymo procesą tik iš dalies arba iš viso nevykdo šio proceso. Nors rizikų valdymas yra gana specifinis procesas ir jam būtinas nuolatinis dėmesys ir kontrolė, jo įgyvendinimas gali būti ne toks sudėtingas ir ne toks imlus resursams. Įgyvendinant rizikos valdymo procesą svarbu vadovautis šiais pagrindiniais principais:

 • Ištekliai yra riboti ir organizacijos neturėtų rizikų valdymui skirti jų daugiau nei gali.
 • Rizikų valdymo procese svarbiausia ne sumažinti visas rizikas, bet nustatyti svarbiausias vietas, kur reikalingas vadovų dėmesys.
 • Net didžiausio dėmesio reikalaujantys klausimai nebūtinai reikalauja rizikos mažinimo, tam tikrais atvejais reikia tinkamai įvertinti riziką ir prisiimti ją tokią, kokia ji yra.
 • Paskyrus už rizikų valdymą atsakingą darbuotoją, organizacijos vadovas lieka atsakingas už tinkamą rizikų valdymą ir vadovo dalyvavimas ir užduodamas tonas yra ne mažiau svarbūs nei rizikų valdymo specialisto paskyrimas.
 • Rizikų valdymas geriausiai veikia tada, kai tai yra / būna realaus organizacijos valdymo proceso dalis, o ne atskiras procesas.
 • Didžiausias rizikų valdymo proceso krūvis tenka informacijai apie riziką surinkimui, patikrinimui, įvertinimui ir įvertinimo palyginimui su kitais įvertinamais, papildomų priemonių nustatymui ir jų vykdymo kontrolei. Didelę dalį krūvio galima nuimti naudojant specializuotas sistemas ir paslaugų teikėjus, kurie specializuojasi šiose srityse ir gali pagerinti rizikos valdymo informacijos kokybę.

Seminare pristatomas kelias, kaip organizuoti rizikos valdymo procesą minimaliais ištekliais, užtikrinant jo veikimą ir rezultatų kokybę, tinkamai įtraukiant į rizikų valdymo procesą vadovybę bei išvengiant dažniausiai pasikartojančių klaidų.

Registracija į vebinarą

2024-09-06 dienos seminaras „Rizikų valdymas: kaip pasiekti geriausią rezultatą minimaliais ištekliais“

ŽINIOMIS DALINASI

Danielius Kolisovas

Dr. Danielius Kolisovas – rizikos valdymo profesionalas, turintis daugiau nei 20 metų patirties diegiant ir prižiūrint rizikos valdymo procesus didžiosiose Lietuvos įmonėse ir finansų įstaigose. Pastaruosius 16 metų jis dirbo vyriausiuoju rizikos valdymo pareigūnu (CRO) Lietuvos centriniame banke, investicinėse bendrovėse „Finasta” ir „Asset Management Company”, kriptovaliutų įmonėje „Blockchain.com” bei Ignalinos atominėje elektrinėje. Būdamas CRO, Danielius aktyviai dalyvavo organizacijų valdymo komitetų veikloje ir palaikė ryšius su reguliavimo institucijomis.

Danielius veda seminarus viešajam ir privačiajam sektoriui apie rizikos valdymo proceso diegimą, atlieka esamo rizikos valdymo proceso diagnostiką pagal individualius užsakymus bei teikia konsultacijas proceso tobulinimo klausimais. Jis yra sertifikuotas finansų rizikos valdymo vadovas (FRM).

Specializacijos sritys:

 • Rizikos valdymo proceso diegimas ir tobulinimas.
 • Rizikos nustatymo ir vertinimo sesijų organizavimas ir vedimas.
 • Vidaus kontrolės sistemos aprašymas, vertinimas ir tobulinimas.
 • Finansų sektoriaus reguliavimas ir atitikties reguliatoriaus reikalavimams užtikrinimas.
 • Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos ir sankcijų reikalavimų užtikrinimo procesų diegimas ir laikymasis.
 • Skolinimo kriptovaliutomis rizikos valdymo modelio kūrimas.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Standartinė mokymų informacija

GALIMA PROGRAMA

11:00-11:45 Seminaro trukmė
10:00-11:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Tęsti mokymų paiešką: