Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Puodeliavimas su Nomeda. Kūrybinio požiūrio į supantį pasaulį lavinimas.

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 110€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie mokymus

Užsiėmimas, kartu su akademinės valandos paskaita, trunka apie tris valandas. Jis prasideda nuo trumpos paskaitos kūrybinio mąstymo tema ir nuo terapinio paišymo ant popieriaus, kuris būtinas norint įveikti pradžios (balto popieriaus lapo) baimę, tam, kad įsijungtų smegenų centrai atsakingi už saviraišką, kad galų gale būtų išjungta logika, trukdanti kūrybiniam procesui. Vėliau dekoruojami porcelianiai puodeliai, kurie lieka dalyviui kaip gražus kelionės į savo vidų priminimas, kad pradedant dieną su kava ar arbata sugrįžtų gyvenimo spalvos ir motyvacija.

 

Kiekvienas mokymų dalyvis

 • Susipažins ir išmėgins kūrybinio mastymo metodą.
 • Individualiai susikurs autentišką puodelį.
 • Išbandys terapinio paišymo ant popieriaus metodą.

Puodeliavimas – tai naujadaras, kuris prigijo, kai ,,porcelianinų puodelių dekoravimo užsiėmimas“ man pasirodė pernelyg griozdiškas pavadinimas tokiam maloniam užsiėmimui. Kaip ir bet kurios meno terapijos esmė, puodeliavimas tai laikas, kai žaismingai ir neįsitempus vyksta gražūs ir dalyviui naudingi dalykai. Visų pirma tai žvilgsnis į savo vidų, ir jei taip galima pasakyti, pasivaikščiojimas po nuosavus smegenų kambarius, apie kurių buvimą buvo pamiršta arba raktai seniai pamesti. Tai savo paties kūrybingumo paieška ir džiaugsmas susivokus, kad vaizduotė, fantazijos laisvė ir drąsa žvelgiant į ateitį galima ne tik vaikams, kad sugrįžus į vaikystei būdingą laisvę, sugrįžta džiaugsmas kurti ir mėgautis kiekviena diena.

Kokiu būdu dirbsiu su užsiėmimo dalyviais priklauso nuo atsakymo į vienintelį klausimą ,,kas mokate piešti, pakelkite rankas“. Jei kyla rankų miškas, taip būna tik ikimokyklinio amžiaus vaikų grupėse, tuomet dirbu kaip su vaikais, kurių nereikia įtikinėti, jog jie gali viską. Jei tą patį klausimą išgirsta vyresnė auditorija, atsakymas aiškus – nė vienas netiki (su retomis išimtimis), kad jų kūrybingumas gyvas, bet yra užmigęs arba grubiai nuslopintas dar vaikystėje. Štai tuomet ir prasideda mano darbas, kuomet per trumpą laiką palydžiu mano renginyje dalyvaujančius žmones į jų pačių pasąmonės gelmes, kad įvyktų stebuklas ir neliktų nė vieno užsiėmime dalyvaujančio žmogaus, kuris nepatikėtų, jog jo vaizduotė ir galimybės išreikšti savo fantaziją yra lygiai tokie pat gyvi, kaip šešiamečių, tikinčių, kad šiame pasaulyje nėra neįmanomų dalykų.

ŽINIOMIS DALINASI

Nomeda Marčėnaitė

Lietuvos dailininkė keramikė, televizijos laidų vedėja.

Dėmesio! vietų skaičius auditorijoje ribotas

 

Informacija dalyvaujantiems mokymuose auditorijoje

Laikydamiesi Sveikatos apsaugos ministerijos ir kitų institucijų rekomendacijų, užtikriname dalyvių saugumą ir imamės būtinų saugumo priemonių, todėl:

 1. Į mokymus bus įleidžiami tik dalyviai, atlikę išankstinę registraciją ir renginio dieną turintys galiojantį Galimybių pasą. Daugiau informacijos apie galimybių pasą ir kaip jį gauti rasite čia.
 2. Į mokymus nebus įleidžiami dalyviai, kurie karščiuos ar turės kitų matomų peršalimo simptomų. Todėl jeigu sergate, jaučiatės blogai, labai prašome dėl savo ir kitų saugumo rinktis nuotolinius mokymus, tai puiki alternatyva.
 3. Dalyvius, atvykusius į mokymus, primygtinai prašysime prieš patenkant į patalpą dezinfekuoti rankas, o renginio metu laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo bei rankų higienos.
 4. Dalyviai į mokymų erdvę bus įleidžiami ne anksčiau negu 30 min. iki renginio pradžios.
 5. Mokymų metu privaloma dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
 6. Mokymų metu draudžiama vartoti maistą ir gėrimus.
 7. Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.
 8. Dalyvius, kuriems per 14 dienų po mokymų buvo nustatyta COVID-19, prašome apie tai informuoti mokymų organizatorių info@countline.lt arba telefonu 8659 22 169
 9. Gavę informaciją apie dalyviui nustatytą COVID-19, apie tai informuosime Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-15:00 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden