Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!
Tyrimai rodo, kad saugi psichologinė aplinka darbe ne tik gerina darbuotojų savijautą, bet ir tiesiogiai veikia organizacijos rezultatus. Kaip atpažinti priekabiavimą ir psichologinį smurtą? Kaip atskirti jį nuo įprasto vadovavimo ar konfliktinių situacijų? Šio dviejų akademinių valandų mokymo metu įgysite esminius įrankius psichologinio smurto prevencijai.
Nuo 2025 m. sausio 1 d. įsigalioja nauja LR darbo kodekso 30 straipsnio redakcija ir atnaujintas Smurto ir priekabiavimo darbe prevencijos priemonių aprašas, įpareigojantis darbdavius užtikrinti sistemingą smurto prevenciją. Organizacijos privalo ne tik įdiegti aiškią smurto ir priekabiavimo prevencijos sistemą, bet ir organizuoti reguliarius darbuotojų mokymus.
Karilė Levickaitė yra konsultantė ir mokymų vedėja, padedanti organizacijoms kurti psichikos sveikatai palankią kultūrą. Su Vilniaus universiteto psichologijos magistro laipsniu (2001 m.) ir specializuotu Indijos teisės asociacijos bei PSO diplomu psichikos sveikatos teisės srityje, ji sukaupė daugiau nei 20 metų patirtį ES ir Lietuvos psichikos sveikatos politikos srityje.
Nuo 2011 m. vadovaudama VšĮ „Psichikos sveikatos perspektyvos” (anksčiau – „Globali iniciatyva psichiatrijoje”), ji reikšmingai prisidėjo prie psichikos sveikatos paslaugų plėtros ir politikos reformų Lietuvoje bei Rytų Europos šalyse. Jos veikla apima tūkstančius valandų organizacinių mokymų, nacionalinių psichikos sveikatos programų kūrimą ir politikos konsultacijas.
Karilė eina Mental Health Europe viceprezidentės pareigas (nuo 2024 m.), yra PSO pan-Europos psichikos sveikatos koalicijos narė ir yra pirmosios Lietuvos psichikos sveikatos raštingumo programos bendraautorė. Jos indėlis į žmogaus teises ir psichikos sveikatos advokaciją įvertintas ordino „Už nuopelnus Lietuvai” medaliu (2024 m.) bei Teisingumo ministerijos ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos apdovanojimais.
Ji jungia gilų Lietuvos psichikos sveikatos sistemos išmanymą su tarptautine gerąja praktika, padėdama organizacijoms įgyvendinti įrodymais grįstus psichikos sveikatos sprendimus darbo vietoje.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.
10:00-11:30 | Seminaro trukmė | |
09:30-10:00 | Registracija |
Pažymėjimas Kiekvienas mokymų dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas dalyvis gauna mokymų medžiagą. | |
Konsultacija Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę užduoti klausimus lektoriui mokymų metu ar pateikiant juos iš anksto. | |
Mokymų įrašas Daugelis mokymų yra tiesiogiai transliuojami, todėl papildomai informavus, pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu. |