Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotoliniai kursai.
Kursai.

Pridėtinės vertės mokesčio pagrindų kursai: reglamentavimas, apmokestinimas, praktinis pritaikymas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 12 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie kursus

PVM mokesčio teisinis reglamentavimas yra svarbus visiems PVM mokėtojams ir ketinantiems jais tapti.

Pridėtinės vertės mokesčio pagrindų kursų metu dalyviai bus supažindinami su aktualiausiais PVM aspektais ir naujausiais VMI išaiškinimais PVMĮ taikyme. Kursuose analizuosime PVM apmokestinimo momentą ir PVM objektą, paslaugų vietos nustatymo taisyklę, sužinosime už kurias prekes ar paslaugas pirkimo PVM negali būti atskaitomas, kaip taikyti “atvirkštinio” apmokestinimo PVM mechanizmą. Taip pat aptarsime sąlygas, kurios taikomos 0 proc. PVM tarifui išgabenant prekes iš ES teritorijos ir kokius įrodymus privaloma turėti. Kursų metu bus pateiktos konkrečios praktinės situacijos dėl elektroninės prekybos apmokestinimo PVM.

Atkreiptinas dėmesys, kad VMI tiek pernai tiek šiais metais skiria išskirtinį dėmesį kontrolės veiksmams PVM srityje: dėl apmokestinamų pajamų apskaitymo vengimo ir PVM atotrūkio mažinimo, siekiant užkirsti kelią neteisėtai PVM atskaitai.

Taip pat pabrėžtina, jog VMI kliento profilyje yra rizikingumo kriterijai, susiję su įmonės elgsena. Jame yra vertinama, ar mokesčių administratoriui paprašius, įmonė pateikia dokumentus, kurie pagrįstų galimai susidariusią mokesčių permoką (skirtumą), ar tokiai situacijai susiklosčius ji neanuliuoja pateiktų prašymų dėl permokos grąžinimo.

Kursai skirti finansinę apskaitą tvarkantiems asmenims, vadovams, MB nariams, IĮ savininkams, bei individualią veiklą vykdantiems asmenims.

Temos

 1. Bendrosios pridėtinės vertės mokesčio apskaičiavimo ir apskaitos taisyklės
  • PVM apskaičiavimo teisinis reglamentavimas
  • Pagrindinių sąvokų analizė:
   • Apmokestinamieji asmenys;
   • Ekonominė veikla;
   • Prekių tiekimo ir paslaugų teikimo sąvokos;
   • Sandoriai;
   • Apmokestinamojo asmens įsikūrimo vieta, buveinė ir padalinys.
  • Sandorių klasifikacija:
   • paslaugos, susijusios su nekilnojamuoju turtu;
   • keleivių vežimas;
   • kultūros paslaugos;
   • maitinimo paslaugos;
   • transporto priemonių nuoma;
   • tarpininkavimo paslaugos;
   • prekių vežimas;
   • kilnojamųjų daiktų aptarnavimas;
   • elektroniniu būdu teikiamos paslaugos.
  • Prekių tiekimo vietos nustatymas
  • Paslaugų teikimo vietos nustatymo taisyklės
  • Sandorio vertė
  • Apmokestinimo momentas
  • Registravimasis PVM mokėtoju
 2. 0 % PVM tarifo taikymas (įvadas)
 3. Prekių įsigijimas iš kitos ES valstybės, prekių įsigijimo vieta
 4. Prekių pervežimas verslo tikslais į kitas ES valstybes
 5. Trikampė prekyba
 6. Nuotolinė (elektroninė) prekyba
 7. Sąskaitų faktūrų išrašymas
 8. Deklaracijų rengimas ir pateikimas
 9. PVM metinės deklaracijos pildymas
 10. Teisė į PVM atskaitą: reikalingi pateikti įrodymai. Naujausia teismų praktika.

Kursų programa paruošta pagal šiuos teisės aktus ir jų pakeitimus:

ŽINIOMIS DALINASI

Vida Šeduikytė

Lektorė praktikė. Nuo 2007 metų veda seminarus, viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis. Konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos ir mokesčių klausimais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Papildoma kursų informacija

Užsiėmimai vyks:

Birželio 18, 20, 25 d. po 4 ak. val. per dieną. Kursų pradžia – 16.30 val., pabaiga – 19.45 val.

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

16:30-19:45 Kursų trukmė
18:00-18:15 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų el.medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.