Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Poreikių nustatymas, rinkos tyrimas ir pirkimų planų sudarymas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 50€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Visos perkančiosios organizacijos privalo pasirengti ir paviešinti pirkimų planus iki kovo 15 d. Viešųjų pirkimų tarnyba ir kitos kontroliuojančios institucijos vis daugiau dėmesio skiria tinkamam poreikių nustatymui ir rinkos tyrimo atlikimui. Pasiruoškime 2024 m. pirkimų planų rengimui kartu sausio mėnesį vyksiančiame praktiniame seminare, kuriame bus aptariama ne tik geroji pirkimų planavimo praktika, bet ir dažniausiai daromos klaidos, kurios neretai lemia ir Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimus.

 

 

Temos

 1. Pirkimų poreikių nustatymas:

  Tai nėra tik formalumas, nes netinkamai nustačius poreikius, nebus užtikrintas racionalus lėšų naudojimas ir viešojo pirkimo tikslo pasiekimas. Todėl labai svarbu neatidėlioti poreikių surinkimo paskutinei minutei, o ir galvoti reikia ne apie trumpalaikius poreikius, bet apie visus ateinančius finansinius metus ar netgi trejus ateinančius finansinius metus sudarant ilgalaikes sutartis! Tam tikrų poreikių nenumatymas metų pradžioje gali lemti Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimus metų pabaigoje. Kokie dažniausi pažeidimai daromi plačiau aptarsime seminare.

 2. Rinkos tyrimas, rinkos konsultacijos:

  Maksimalių pirkimų verčių nustatymui būtina ištirti rinką. Neištyrus rinkos padidėja rizika netinkamai susiplanuoti maksimalias pirkimų sumas, kas gali lemti viešojo pirkimo tikslo nepasiekimą, neracionalų lėšų naudojimą ar netgi netinkamo pirkimo būdo parinkimą. Dažnai metų pradžioje nelieka laiko rinkos tyrimams, o ir nelabai yra kam jų atlikti, tokia situacija dažnai yra nesėkmingų viešųjų pirkimų priežastis. Kaip išvengti viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimų plačiau aptarsime seminare.

 3. Numatomų pirkimų verčių nustatymas, tinkamo BVPŽ kodo parinkimas:

  BVPŽ kodų klasifikatorius vis dar nėra atnaujintas nuo 2008 m. Tad kartais gali būti sunku rasti tinkamiausią kodą Jūsų perkamam objektui. Netinkamas pirkimo kodo parinkimas lemia klaidingą numatomų pirkimų verčių skaičiavimą. Apie tinkamą BVPŽ kodų parinkimą plačiau aptarsime seminare.

 4. Pirkimų planų rengimas, viešinimas, keitimas:

  Praktikoje dažnai pasitaiko atvejų, kai reikia papildyti ar pakoreguoti metų pradžioje parengtą pirkimų planą. Nevisada tai padaryti galima dėl galimų pirkimų būdų pasikeitimo. Seminare aptarsime, kaip tai padaryti nepažeidžiant Viešųjų pirkimų įstatymo.

ŽINIOMIS DALINASI

Rūta Taučkėlienė

Viešųjų pirkimų praktikė, padedanti organizacijoms rengti aiškias viešųjų pirkimų vykdymo taisykles ir tiekėjams sklandžiai dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. Per 10 metų darbo patirtį viešųjų pirkimų srityje, dalyvavusi tiek privataus, tiek viešojo sektoriaus vidutinio dydžio ir didelių organizacijų veiklose. Sutarčių teisės magistrė, viešųjų pirkimų pokyčių iniciatorė, įgyvendinimo strategė.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

13:00-16:30 Seminaro trukmė
12:30-13:00 Registracija
13:45-13:55 Pertrauka
14:40-14:50 Pertrauka
15:35-15:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden