Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Patirtis optimizuojant viešuosius pirkimus

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
    Kaina: 60€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba išrinko 2023 m. efektyviausiai viešuosius pirkimus vykdžiusias organizacijas. Geriausios vadybinės praktikos apdovanojimas už gerai organizuotą pasirengimą centralizuoti savivaldybės įstaigų pirkimus skirtas Mažeikių rajono savivaldybės administracijai.

Kaip ruošiantis centralizavimui Mažeikių rajono savivaldybėje buvo optimizuoti viešųjų pirkimų procesai? Kokie skaitmeniniai sprengimai įdiegti savivaldybės administracijoje ir kontroliuojamose įstaigose? Kokie principai, numatyti viešųjų pirkimų organizavimo ir vidaus kontrolės tvarkos aprašuose, padėjo užtikrinti sklandžią komunikaciją, išvengti pasikartojančių klausimų ir klaidų?

Bendrovės „Mano konkursas“ atstovai, kurių sukurta centralizavimo programa buvo įgyvendinta Mažeikių rajono savivaldybėje, seminare pasidalins, ką aktualu žinoti ir atlikti kiekvienai perkančiajai organizacijai, kad viešųjų pirkimų procesas taptų aiškesnis, paprastesnis ir greitesnis, reikalautų mažesnio darbuotojų įsitraukimo ir taupytų jų darbo laiką. Seminaras skirtas perkančiųjų organizacijų vadovams ir darbuotojams, kurie organizuoja ir administruoja viešųjų pirkimų procesus.

2023 m. šalyje pradėjo veikti naujai įsteigtos savivaldybių centrinės perkančiosios organizacijos. Savivaldybių kontroliuojamos organizacijos (mokyklos, darželiai, kultūros centrai, pirminės sveikatos priežiūros centrai ir kt.) – o nuo 2024 m. ir viešosios įstaigos – pirkimus, kurių sutarties vertė viršija 15 000 Eur be PVM, turi perduoti atlikti šioms savivaldybių centrinėms perkančiosioms organizacijoms. Iki 2026 m. sprendimus dėl centralizuotų pirkimų vykdymo turi priimti Vyriausybė, ministerijos ir kitos valstybės institucijos.

Temos

 1. Viešųjų pirkimų proceso organizavimas – nuo teorijos iki rezultato;
 2. Viešųjų pirkimų proceso organizavimo etapai;
 3. Viešųjų pirkimų proceso dalyviai, jų funkcijos ir atsakomybės;
 4. Vidaus kontrolė pirkimų procese;
 5. Viešųjų pirkimų organizavimo ir vidaus kontrolės tvarkos aprašas – ką būtina numatyti;
 6. Geroji praktika ir rekomendacijos.

ŽINIOMIS DALINASI

Gintautas Moška

Bendrovės „Mano konkursas“ vadovas, Nacionalinės viešųjų pirkimų praktikų asociacijos direktorius, atestuotas vidaus auditorius. Didelė patirtis vadovaujant Lietuvos banko Viešųjų pirkimų skyriui ir teikiant konsultacijas pirkimų klausimais viešajam ir privačiam sektoriams.

Alvyda Abariūnienė

Bendrovės „Mano konkursas“ Kompetencijų centro vadovė, atsakinga už konsultacijas perkančiosioms organizacijoms viešųjų pirkimų proceso organizavimo ir privalomųjų dokumentų rengimo klausimais. Turi 15 metų patirties organizuojant ir vykdant viešuosius pirkimus didelėse valstybės institucijose.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-10:30 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden