Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Organizacijos pokyčių valdymas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 8 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 3, o mokėkite tik už 2!

Apie seminarą

Remiantis statistika, 50–70% organizacijų pokyčiai nepasiekė tikslo ir nedavė laukiamo rezultato. To priežastys yra susijusios su organizacijos institucinių gebėjimų brandos stoka pokyčius valdyti kompleksiškai – apjungiant visas organizacijos valdymo sritis: strategiją, procesus, struktūrą, resursus, komunikaciją, žmones, lyderystę. Organizacijos susiduria ir su iššūkiu pasirinkti bei adaptuoti sau  tinkamus pokyčių valdymo modelius bei metodus. Pokyčių valdymas yra apibrėžtas ir aiškią struktūrą turintis  procesas, kuriame naudojamos įvairios metodikos, technikos ir įrankiai. Tinkamai parinkti ir taikomi įrankiai  padeda žmonėms, paveiktiems pokyčio, maksimaliai greitai ir su minimaliu pasipriešinimu pereiti pokytį.

Pokyčių projektai, kuriems yra taikomi pokyčių valdymo principai, duoda ženkliai didesnį efektyvumą, lengviau įgyvendinami užsibrėžti verslo tikslai, išauga tikimybė sutilpti į numatytą biudžetą.

Temos

 1. Pokyčio valdymo samprata. Pokyčio kontekstas.
 2. Pokyčio valdymo procesas.
 3. Pokyčių diegimo modeliai bei metodai. Pokyčių diegimo sėkmės veiksniai.
 4. 8 etapų pokyčio valdymo modelis (J.P.Kotter).
 5. Techninė (turinys ir procesas) ir adaptyviojo (žmonės ir organizacijos kultūra) pokyčių pusės.
 6. Sisteminis pokyčių valdymas: pokyčių valdymo dimensijos bei jų valdymui reikalingi instituciniai gebėjimai.
 7. Pokyčių komunikacija.
 8. Atvejo analizė.

ŽINIOMIS DALINASI

Audronė Sviklaitė

Audronė Sviklaitė nuo 2016 m. dirba optimizuojant viešojo sektoriaus organizacijų veiklą bei diegiant modernius vadybos metodus. Taikant pokyčių valdymo metodus, organizacijų modernizavimą bei pertvarkas vykdė Lietuvos policijoje, Jordanijos Pasienio ir migracijos departamente, Moldovos Vidaus reikalų akademijoje, Serbijos vidaus reikalų ministerijoje, Turkijos nacionalinėje policijoje, Kroatijos nacionalinėje policijoje. Pokyčių valdymo metodą studijavo ISM Verslo ir vadovų magistrantūroje, žinias gilino įvairiuose kvalifikacijos tobulinimo kursuose. Šiuo metu vadovauja SAM Ekstremalių sveikatai situacijų centrui, kuriame įgyvendinama eilė pokyčių, susijusių su visa ekstremalių sveikatai situacijų valdymo sistema.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-16:30 Seminaro trukmė
8:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka
14:45-15:00 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden