Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Nuotolinės darbo vietos profesinės rizikos vertinimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
    Kaina: 70€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Pastebima, kad ženkliai išaugo ginčų dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimų skaičius. Dažniausiai nustatomi pažeidimai dėl darbo vietų netinkamo įrengimo, darbuotojų profesinės rizikos vertinimo, tinkamo ir saugaus darbo priemonių naudojimo. Pastaruoju metu darbuotojai vis dažniau renkasi darbą iš namų,  tačiau kaip užtikrinti tinkamą darbo vietos įrengimą ir atitiktį darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimams?

Nuotolinį darbą privalu įtraukti į darbdaviui privalomą atlikti rizikos vertinimą. Kiekvienas dirbantysis, nesvarbu kur yra jo darbo vieta, turi turėti saugias ir sveikas darbo sąlygas, žinoti pagrindinius savo darbo aplinkos rizikos veiksnius ir mokėti juos kontroliuoti, o už tai yra atsakingas darbdavys.

Jau kuris laikas galioja Ergonominių profesinės rizikos veiksnių tyrimo metodinių nurodymų pakeitimai, kuriais yra pakoreguoti dviejų ergonominių profesinės rizikos veiksnių neviršytini dydžiai ir tyrimo reikalavimai, taip pat nustatyti nauji kvalifikaciniai reikalavimai ergonominių veiksnių tyrimą atliekantiems asmenims.

 • Kas atsakingas už darbuotojo saugą ir sveikatą darbo vietoje?
 • Kokie yra esminiai ergonomiškos darbo vietos principai dirbant iš namų?
 • Kaip apsaugoti darbuotojus dirbant iš namų per karščius? Ar darbdavys privalo tenkinti darbuotojo prašymą įrengti oro kondicionierių ar kitą vėdinimo sistemą namuose?
 • Kokios priežastys gali lemti nelaimingus atsitikimus, incidentus darbe ir (ar) profesines ligas dirbant nuotolinėje darbo vietoje?
 • Kokie pagrindiniai psichosocialiniai veiksniai ir kaip juos tinkamai įvertinti?

Temos

 1. Teisinis reglamentavimas.
 2. Profesinės rizikos veiksniai nuotolinėje darbo vietoje.
 3. Nuotolinės darbo vietos profesinės rizikos vertinimas.
 4. Nuotolinėje darbo vietoje kylančių rizikų įsivertinimas:
  • Darbo vietos įrengimas;
  • Fizikiniai rizikos veiksniai;
  • Ergonominiai rizikos veiksniai;
  • Gaisro ir elektros pavojaus rizikos veiksnys;
  • Psichosocialiniai rizikos veiksniai-komunikacija su darbdaviu.

ŽINIOMIS DALINASI

Eglė Makselytė

VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ steigėja ir vadovė, lektorė, turinti 26 metų praktinę patirtį personalo organizavimo ir darbuotojų saugos ir sveikatos srityse, 16 metų praktinę vadovų ir organizacijų bei darbuotojų konsultavimo patirtį, VDI Kauno skyriaus darbo ginčų komisijos narė, kolektyvinių darbo ginčų tarpininkė ir arbitrė (LR socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintas sąrašas), Verslo moterų tinklo Kauno skyriaus tarybos narė, Kauno verslo vadovų klubo narė. Konsultuoja, vykdo auditus ir ruošia dokumentus darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo organizavimo srityse.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-11:30 Trukmė
9:30-10:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden