Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Strateginio valdymo sistema. Iššūkiai ir galimybės

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 150€
 • Dalyvaujant daugiau negu vienam dalyviui taikoma nuolaida

Dėmesio!

2021-10-15 Nuotoliniai mokymai skirti – savivaldybėms ir kitiems viešojo sektoriaus subjektams.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Strateginio valdymo sistema – valstybės žingsnis į priekį

Strateginio valdymo įstatymas įsigaliojo 2021 m. Šis įstatymas sukūrė pažangų, į rezultatus orientuotą, integruotą strateginio valdymo modelį. Naujas modelis užtikrina nuoseklią trijų lygmenų planavimo ir įgyvendinimo stebėsenos sistemą, sudarančią sąlygas kryptingai siekti ilgalaikių valstybės pažangos tikslų, planuojant tinkamas priemones ir vykdant efektyvią poveikio rodiklių stebėseną, kuri, iš vienos pusės, integruoja nacionalinio, teritorinio, regioninio ir vietos savivaldos planavimo procesus, iš kitos pusės, tampa skaidresne ir paprastesne sistema, optimizuojančia planavimo dokumentų, tikslų, uždavinių ir rodiklių skaičių.
Žinoma, nauja sistema – nauji iššūkiai. Kaip kasdienėje įstaigos veikloje „prisijaukinti“ strateginio valdymo sistemą? Kokį poveikį ši sistema turi įstaigos tęstinės veiklos (kasdienių funkcijų atlikimo), pažangos priemonių (pokyčių) planavimui ir įgyvendinimui? Kaip reikia planuotis resursus įstaigos veiklai ir pažangai? Kaip yra vertinamos iniciatyvos dėl pažangos priemonių? Kodėl vienos iš šių iniciatyvų yra tinkamos, o kitos ne (nors anksčiau tikdavo)? Kodėl šioje strateginio valdymo sistemoje visos pažangos priemonės turi būti įgyvendinamos projektinio valdymo principais ir kaip šios sistemos kūrėjai sugebėjo projektinį valdymą sėkmingai integruoti į strateginio valdymo sistemą – juk anksčiau neretai teko girdėti nuomonę, kad strateginis valdymas su projektiniu valdymu sunkiai „draugauja“?

Į šiuos ir kitus klausimus pabandysime atsakyti šiame seminare.

 

Apie seminarą

Šiame seminare apžvelgsime naująją strateginio valdymo sistemą, jos principus, pagrindinius planavimo dokumentus, įgyvendinimo stebėseną, atsiskaitymą už rezultatus, pažangos vertinimą, sistemos dalyvius, jų vaidmenį šioje sistemoje, aptarsime naujos sistemos įtaką įstaigų tęstinės veiklos ir pažangos priemonių planavimo bei įgyvendinimo procesui.

Tikslinė grupė:

 • Aukščiausiojo lygio vadovai;
 • Veiklos planavimo padalinių vadovai;
 • Kitų padalinių vadovai, dalyvaujantys įstaigos veiklos ir pažangos planavimo procese;
 • Už organizacijos veiklos ir pažangos planavimą atsakingi darbuotojai.

Seminaro nauda

Šis seminaras suteiks Jums praktinių žinių apie:

 • Naująją strateginio valdymo sistemą ir jos principus;
 • Strateginio valdymo sistemos dalyvius ir jų vaidmenį;
 • Pagrindinius planavimo dokumentus ir jų bei rodiklių tarpusavio ryšius;
 • Planų, programų, priemonių ir projektų įgyvendinimo stebėseną, atsiskaitymą už rezultatus;
 • Planavimo ir atsiskaitymo už įgyvendinimo rezultatus ciklą.

Seminaro metodika

 • Informacijos pateikimas;
 • Klausimai–atsakymai ir diskusijos.

Temos

 1. Strateginio valdymo sistema;
 2. Strateginio lygmens dokumentai ir jų rengimo principai.
 3. Programavimo lygmens dokumentai ir jų rengimo principai;
 4. Pažangos priemonių įgyvendinimas;
 5. Veiklos lygmens dokumentai ir jų rengimo principai;
 6. Stebėsena, atsiskaitymas už rezultatus ir pažangos vertinimas;
 7. Planavimo ir atsiskaitymo už įgyvendinimo rezultatus ciklas;
 8. Numatomas naujas strateginio projektų valdymo reguliavimas.

Specialus pasiūlymas!

Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 130 Eur

ŽINIOMIS DALINASI

Antanas Matusa

Ekspertas turi sukaupęs solidžią vadovavimo organizacijų padaliniams ir didelėms organizacijoms patirtį, įgyvendino didelės apimties pokyčius organizacijose, tame tarpe ir strateginius valstybės pokyčius (bendrųjų funkcijų konsolidavimas), įtrauktus į Vyriausybės programos įgyvendinimo priemonių planą.

Eksperto patirtis taip pat apima organizacijų kūrimą ir veiklos optimizavimą (dalyvavimas Vyriausybės kanceliarijos reorganizacijoje, Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro sukūrimas), organizacijų strategijų ir veiklos modelių kūrimą bei diegimą, tarptautinį bendradarbiavimą bendrųjų funkcijų konsolidavimo srityje, nacionalinių, tarptautinių projektų ir programų rengimą, įgyvendinimą ir valdymą, projektinio valdymo sistemų kūrimą ir diegimą didelėse organizacijose bei Vyriausybėje, darbą tarptautiniuose projektuose bei kvalifikacijos tobulinimo sistemų kūrimą ir diegimą, mokymo programų rengimą ir praktinį mokymą (nacionaliniu ir tarptautiniu mastu).

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-14:45 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka
12:15-13:00 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden