Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Taršos mokesčių ir kontrolės naujovės 2021-2022 m. Naujausi aplinkos apsaugos reikalavimai verslui

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 95€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Seminare patarsime, kaip užtikrinti nepertraukiamą ūkinės veiklos vykdymą, išvengiant priverstinio veiklos sustabdymo. Apžvelgsime, kiek kartų didėja mokesčiai už nuslėptą į aplinką išmestų teršalų kiekį, pakuotes bei apmokestinamuosius gaminius, analizuosime, kokie nauji taršos mokesčiai gresia žemdirbiams, pasvarstysime, ar baudos iki 50 000 eurų sumažins taršą.

Aplinkos apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų griežtinimo vajus nestoja – keičiami esami ir išleidžiami vis nauji teisės aktai:

Temos

 1. Aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės vykdymo išplėtimas, naujos inspektorių „galios“.
 2. Baudų už administracinius teisės pažeidimus didinimas.
 3. Taršos mokesčių mokėtojų rato išplėtimas. Mokesčio už aplinkos taršą tarifų didinimas.
 4. Nauji teršalų išmetimo/išleidimo į aplinką, vandens naudojimo, nuotekų tvarkymo reikalavimai.
 5. Nauji ūkinės veiklos, galinčios turėti poveikį aplinkai, planavimo ir įteisinimo reikalavimai. Juridinių asmenų atsakomybė už ūkinės veiklos vykdymą neturint TIPK leidimo ar Taršos leidimo.
 6. Įpareigojimai atliekas tvarkančioms įmonėms dėl civilinės atsakomybės draudimo, finansinio užtikrinimo bankroto ar kitais veiklos nutraukimo atvejais.
 7. Kaip sklandžiai vykdyti ūkinę veiklą, laikantis naujų nustatytų aplinkosaugos reikalavimų?

ŽINIOMIS DALINASI

Sandra Gerdvilienė

Lektorė yra aplinkos apsaugos konsultacijas teikiančios įmonės UAB „Biosistema“ direktoriaus pavaduotoja, turinti Vilniaus Gedimino technikos universitete įgytą aplinkos inžinerijos magistro kvalifikacijos laipsnį. Ūkinei veikla įteisinti ir vykdyti privalomų aplinkosaugos dokumentų rengimo, verslo konsultavimo aplinkos apsaugos teisės klausimais patirtis – dešimt metų.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
11:30-11:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden