Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.

Metinis pokalbis. Lokalių darbo teisės normų svarba personalo valdyme

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 100€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Svarbi sėkmingos veiklos prielaida, be kita ko, yra gebėjimas tinkamai įvertinti kiekvieno darbuotojo indėlį, pastebėti jo stiprybes ir tinkamai jas panaudoti, identifikuoti jo veiklos trūkumus bei  poreikį ir galimybes (perspektyvas) tobulinti jo kvalifikaciją. Ne ką mažiau svarbu sužinoti darbuotojo lūkesčius, jų siekius, išgirsti jų įžvalgas ir pastebėjimus be kita ko,  tikslu nustatyti pačios organizacijos veiklos trūkumus, įvertinti rizikas. Sėkmingas  metinis pokalbis su darbuotoju – labai svarbi priemonė šiems tikslams pasiekti, toks pokalbis gali padėti nustatyti ir veiklos vidaus reglamentavimo trūkumus.

Iš tiesų ne ką mažiau svarbūs yra ir efektyvus bei tinkamas pačios įmonės, įstaigos ar organizacijos veiklos organizavimas, kuris yra neatsiejamas nuo tinkamai parengtų ir taikomų įvairių vidaus (lokalių) aktų, nustatančių darbo tvarką, reguliuojančių tam tikrus procesus ar atskirus veiklos aspektus.  Tačiau neretai tik kilę ginčai ar iššūkiai parodo, kad kartais nesugebame įvertinti ką reikia ir ko nereikia reguliuoti, kokia yra vieno ar kito dokumento svarba, ką reiškia ir kokias konkrečias pasekmes gali sukelti viena ar kita vidaus taisyklė.

Todėl COUNTLINE kviečia visus, kurie yra atsakingi už įmonės vidaus dokumentų rengimą ar (ir) jų vykdymo kontrolę, vadovus ir personalo specialistus, taip pat visus besidominčius ir savo žinias siekiančius pagilinti į seminarą, kurio metu ir aptarsime kai kuriuos svarbiausius aspektus minėtais klausimais.

Temos

 1. Vidaus darbo tvarkos taisyklės ar 19+darbo teisės normų?
 2. Ar mažiau yra daugiau? Personalo administruojamų dokumentų svarba.
 3. Reikiamos ir organizacijai pritaikytos dokumentacijos nauda.
 4. Metinis darbuotojo veiklos vertinimas – (ne)formalizuotas procesas.
 5. Techninis ir psichologinis veiklos vertinimo pokalbio aspektai.
 6. Nuo ko priklauso pokalbio sėkmė.
 7. Ginčų prevencija.
 8. Metinio pokalbio problematikos ir klaidų įtaka veiklos vertinimo rezultatams.

ŽINIOMIS DALINASI

Eglė Makselytė

VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ steigėja ir vadovė, lektorė, turinti 26 metų praktinę patirtį personalo organizavimo ir darbuotojų saugos ir sveikatos srityse, 16 metų praktinę vadovų ir organizacijų bei darbuotojų konsultavimo patirtį, VDI Kauno skyriaus darbo ginčų komisijos narė, kolektyvinių darbo ginčų tarpininkė ir arbitrė (LR socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintas sąrašas), Verslo moterų tinklo Kauno skyriaus tarybos narė, Kauno verslo vadovų klubo narė.
Konsultuoja, vykdo auditus ir ruošia dokumentus darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo organizavimo srityse.

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden