Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Akcija.

Renginys įmonės darbuotojams ir jų šeimoms. DALYVAUJAT REALIAI – VARŽOTĖS VIRTUALIAI!

Apie istorinius-orientacinius VILNIUS PASSWORDS žaidimus

Vilniaus gatvėmis keliauji kiekvieną dieną, tačiau ar tikrai pažįsti  savo miestą? Ar jis atskleidė tau pamirštas ir giliai saugomas paslaptis? Neriant į Vilniaus istorijos gelmes dažnas miestietis lieka suglumęs ir nustebintas. Neregėti lobiai glūdi už sienų, kurias kasdien nerūpestingai praeiname, taip ir nepažvelgę giliau.

Istorijos paslapčių ir atradimų  žaidimai Vilniaus slaptažodžiai ragina prakalbinti senamiesčio gatveles,  kuriomis kasdien vaikštome, bet jų negirdime,  atskleisti nežinomus miesto įdomiosios istorijos faktus,  parodyti slapčiausius senamiesčio kampelius, į kuriuos paprastai neužklystame. Dalyvių laukia skirtingų amžių ženklai su juose slypinčiomis istorijomis, kurias jie atras sekdami užduočių, šaradų ir sprendimų grandine.  Praskleisime istorijos uždangą, tačiau intriga išliks.  Tikime, kad norėsite sugrįžti vėl ir leistis gilyn.

Jokio nuobodulio, jokių ilgų pasakojimų! Jums tereikia išmaniojo telefono su įdiegta Messenger aplikacija ir mūsų interaktyvaus žaidimo asistentai praves Jus sudėtingais miesto labirintais nuotoliniu būdu.

Istoriniai orientaciniai žaidimai vyksta komandomis, optimalus narių skaičius jose – 3-6 žaidėjai. Viename žaidime gali dalyvauti iki 8 komandų. Komandos pradeda žaidimą skirtingu laiku 5-10 minučių intervalais. Komandai atsiunčiama užduotis, kurią įveikę ir pateikę atsakymą dalyviai gauną naują užduotį. Skaičiuojamas bendras laikas, per kurį įveiktos visos užduotys, paskelbiami nugalėtojai.

Žaidimo varikliai – azartas, istorinės žinios, orientacija, technologinis  išprusimas ir, žinoma, gera nuotaika!

Žaidimai

 

GALOPAS

Ši žaidimo versija – tarsi pirmas pasimatymas su senuoju Vilniumi. Užduotys įveikiamos šeimoms su vaikais ir paaugliais, miesto svečiams ir tiems, kurie dideliais istorijos žinovais savęs nelaiko. Čia netrūks  šmaikščių užduočių ir netikėtų atradimų. Rekomenduojame gimtadieniams, įmonių šventėms ir šiaip smagiam laikui su bičiuliais.

Žaidimo rukmė iki 2 val. Praeisite ~7000 žingsnių.

LITERATŲ GATVĖ

Šiek tiek sudėtingesnė žaidimo versija, kurioje gausu užduočių, susijusių su Vilniuje gyvenusiais rašytojais, poetais, literatais. Pinsis įvairios epochos, stiliai, pasaulėžiūros, atsivers laiko smiltimis užpustyti vardai ir veidai. Žinoma, netrūks šmaikščių galvosūkių ir šaradų. Neretai interneto naršyklė bus bejėgė, teks pasikliauti nuovoka, įžvalga ir gebėjimu greitai apdoroti informaciją.

Žaidimo trukmė apie 2,5 val. Praeisite ~6500 žingsnių.

PERSONALIZUOTI ŽAIDIMAI ĮMONĖMS

Įmonėms, kuriose darbuotojų daugiau nei 30, siūlome kolektyvą dalinti į grupes po 20-30 žmonių. Jiems žaidimus galėtume organizuoti skirtingomis dienomis. Po žaidimo į ofisus ar kitą pasirinktą vietą galime pristatyti istorinę Vilniaus virtuvę atliepiančius užkandžius ir gėrimus, kur žaidimo dalyviai galės neformaliai aptarti rezultatus savo kolektyvo rate. Susumavus kelių dienų žaidimų rezultatus, paskelbiama komanda – absoliuti nugalėtoja. Jos dalyviams galime pasiūlyti pagrindinį prizą – kuris derinamas individualiai pagal poreikį!

Jei renginį planuojate iš anksto – galime sukurti personalizuotą žaidimą, kurio tema bus pritaikyta prie Jūsų įmonės veiklos profilio!

Projektų kaina derinama individualiai.

Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

08:00-18:00 Žaidimo laikas – derinamas

PAPILDOMA INFORMACIJA

Dalyvių skaičius
Optimalus komandos dydis 3-5 dalyviai
Komandų skaičius
Viename žaidime gali dalyvauti iki 8 komandų
Instruktažas
Saugumo sumetimais, žaidimo pradžios vietoje „gyvai“ instruktuojami tik komandų kapitonai.
Vieta
Vilniaus senamiestis.
Renginio starto vieta – MO muziejaus sodelis.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku