Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Klaidų taisymas apskaitoje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 80€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

„Kas nedirba, tas neklysta“. Ir iš tiesų, jeigu dirbame, būna metas, kada esame išsiblaškę, nesusikaupę, pavargę ir pan. ir padarome visokių klaidų arba apskaitoje lieka neužregistruotų operacijų ar įvykių. Vėliau peržiūrėdami įvairius registrus, ruošdami finansines ataskaitas jas atrandame, taigi turime žinoti, kaip jas tinkamai ištaisyti.

Temos

 1. Klaidų apskaitoje sąvoka, jų rūšys.
 2. Klaidų dokumentuose taisymas.
 3. Klaidų iki finansinių ataskaitų tvirtinimo taisymas.
 4. Neesminių klaidų po finansinių ataskaitų patvirtinimo taisymas.
 5. Esminių klaidų po finansinių ataskaitų patvirtinimo taisymas.
 6. Įvairių patikslinimų, koregavimų atlikimas apskaitoje.
 7. Mokesčių apskaičiavimo ir deklaravimo klaidų taisymas.

ŽINIOMIS DALINASI

Kristina Rudžionienė

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto profesorė, apgynusi daktaro disertaciją „Finansinės apskaitos politikos formavimo modelis“. Daugiau nei 20 metų dėsto bakalauro studijų studentams Finansinę apskaitą, Tarptautinę apskaitą, Įmonių mokesčius, Taikomąsias apskaitos sistemas. Taip pat apskaitą yra dėsčiusi Kauno kolegijoje, VDU, ASU. Yra parašiusi monografiją „Finansinės apskaitos teorijos“ (2012), vadovėlį „Finansinė apskaita“ (2008), keletą metodinių priemonių ir daugiau nei 50 mokslinių straipsnių įvairiuose žurnaluose, laikraščiuose bei dalyvausi mokslinėse tarptautinėse konferencijose. Lektorė taip pat dirbo vyr. buhaltere uždarosiose akcinėse bendrovėse, viešosiose įstaigose.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
11:30-11:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.