Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Vidiniai mokymai.
Konsultacija.

Kibernetinio saugumo rizikos valdymo mokymai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Susisiekti
 • 2,5 ak. val.
   
 • Organizacijos bilietas! Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

APIE MOKYMUS

Skaitmenizacija sukūrė naują iššūkį sklandžios verslo veiklos užtikrinimui – kibernetinio saugumo rizikos valdymą, kuris užima reikšmingą vietą organizacijos procesuose. Pagal įsigaliosiančią TIS2 (angl. NIS2) direktyvą, ne tik ypatingos svarbos, pavyzdžiui, gamybos, pašto paslaugų ir kt., bet ir įvairiuose socialiniam gyvenimui svarbiuose sektoriuose, kaip energetikos, transporto, bankininkystės ir kt., veikiantiems subjektams, nustatyti nauji įpareigojimai, reikalaujantys užtikrinti geresnį rizikos valdymą.

Priklausomybė nuo duomenų ir tarpusavio ryšių bendrame tinkle nuolat didėja, tad atsparumo apsibrėžimas ir ugdymas, siekiant atlaikyti kibernetinius incidentus, dar niekada nebuvo toks svarbus.

Mokymai skirti IT vadovams, kibernetinio saugumo specialistams, duomenų apsaugos pareigūnams, aukščiausio lygio vadovams, organizacijoje priimantiems su kibernetiniu saugumu susijusius sprendimus.

Mokymų eiga

 • Visas mokymų kursas – 2 ak. val., atsakymams į klausimus yra skiriama iki 30 min.
 • Po mokymų dalyviams pateikiamas interaktyvus online žinių patikrinimo testas Kahoot! platformoje. Trukmė iki 10 min. Dalyviai testą laiko per mobiliuosius įrenginius prisijungę prie platformos.
 • Po mokymų per 3 d.d. išduodami mokymų išklausymą pažymintys sertifikatai.

TEMOS

 1. Rizikos vertinimu pagrįstas kibernetinio saugumo incidentų valdymas, atvejo analizė
 2. ES tinklų ir informacinių sistemų saugumo direktyvos TIS2 (angl. NIS2) taikymas
 3. Kibernetinio saugumo iššūkiai, incidentai Lietuvoje
 4. Kibernetinio saugumo kontrolės priemonės – prevencija, aptikimas ir reagavimas
 5. Kibernetinių išpuolių padarinių šalinimas ir įprastos veiklos atkūrimas
 6. Išorinės rizikos valdymas. Tiekimo grandinės atakos

ŽINIOMIS DALINASI

Ramūnas Liubertas

„ESET Lietuva“ vyresn. kibernetinio saugumo inžinierius, turintis 19 metų patirtį informacinių technologijų srityje, 9 iš jų tiesiogiai užsiėmė su IT saugumu susijusia veikla. Saugumo profesionalas dalinasi savo ekspertine patirtimi, vesdamas kibernetinio saugumo mokymus skirtingo žinių lygmens auditorijoms bei skaitydamas pranešimus įvairiuose renginiuose. Lektoriaus ekspertinės sritys: įmonių konsultavimas ir darbuotojų edukacija kibernetinio saugumo klausimais, kompleksinių saugumo sprendimų diegimas ir administravimas, įmonės atsparumo kibernetinėms grėsmėms auditavimas.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:30-12:00 Seminaro trukmė
10:00-10:30 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tęsti mokymų paiešką: