Countline Management
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui, Viešajam sektoriui
Vidiniai mokymai.
Konsultacija.

Kibernetinio saugumo mokymai darbuotojams ir fišingo simuliacinė ataka

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Susisiekti
 • Spiecialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

APIE KIBERNETINIO SAUGUMO MOKYMUS

Net 90% kibernetinio saugumo incidentų įvyksta dėl žmogaus neapdairumo ir informacijos trūkumo. Internetiniams sukčiams sparčiai tobulėjant, atidumas ir pastabumas tampa kritinėmis darbuotojų savybėmis, kurias būtina ugdyti. Užtikrinus nuolatinės kibernetinio ir informacinio saugumo praktikos taikymą, darbuotojai dirba saugiau: atpažįsta bandymus pakenkti, atsargiau elgiasi su duomenimis, įtartinais failais, tokiu būdu smarkiai sumažindami riziką tapti internetinių nusikaltėlių atakos objektu. Statistiškai nuo programišių atakų labiausiai kenčia įrenginių saugumui ir darbuotojų mokymui investicijų neskyrusios įmonės. Kibernetiniai incidentai įmonėje ne tik priveda prie didelių finansinių nuostolių, bet taip pat gali skaudžiai atsiliepti įmonės įvaizdžiui.

Mokymų eiga

 • Visas mokymų kursas – 2 ak. val., atsakymams į klausimus yra skiriama iki 30 min.
 • Po mokymų dalyviams pateikiamas interaktyvus online žinių patikrinimo testas Kahoot! platformoje. Trukmė iki 10 min. Dalyviai testą laiko per mobiliuosius įrenginius prisijungę prie platformos.
 • Po mokymų per 3 d.d. pateikiama rezultatų ataskaita ir išduodami mokymų išklausymą pažymintys sertifikatai.

APIE FIŠINGO SIMULIACIJĄ

Siūlome pasinaudoti galimybe atlikti duomenų vagystės – fišingo (angl. phishing) simuliacinę ataką ir sužinoti atsparumo kibernetiniams pavojams lygį Jūsų organizacijoje.

Fišingas – vienas socialinės inžinerijos būdų, kai kibernetinis sukčius, dažniausiai el. paštu, siekia apgaule priversti auką atskleisti konfidencialius duomenis arba įdiegti išpirkos reikalaujančią programinę įrangą, užšifruojančią kompiuterio failus.

Įmonės, patekusios į sukčių pinkles, patiria didelius finansinius nuostolius, praranda svarbią informaciją, reputaciją ir greitai gali atsidurti ties bankroto riba.

Fišingo simuliacijos nauda:

 • Sužinosite darbuotojų atsparumo kibernetiniams išpuoliams lygį
 • Atrasite silpnąsias savo įmonės grandis, kurių stiprinimui galėsite skirti daugiau dėmesio
 • Išsiaiškinsite kibernetinio saugumo žinių poreikį organizacijoje
 • Ugdysite darbuotojų sąmoningumą ir atidumą detalėms
 • Patikrinsite, ar buvo įsisavintos kibernetinio saugumo mokymų žinios
 • Pakartotinės simuliacinės atakos sumažins tikimybę nukentėti ir patirti nuostolius nuo kibernetinės atakos realioje situacijoje

Daugiau informacijos teirautis telefonu +370 676 47732 ar el. paštu: virginija.giniotiene@countline.lt

ŽINIOMIS DALINASI

Ramūnas Liubertas

„ESET Lietuva“ vyresn. kibernetinio saugumo inžinierius, turintis 19 metų patirtį informacinių technologijų srityje, 9 iš jų tiesiogiai užsiėmė su IT saugumu susijusia veikla. Saugumo profesionalas dalinasi savo ekspertine patirtimi, vesdamas kibernetinio saugumo mokymus skirtingo žinių lygmens auditorijoms bei skaitydamas pranešimus įvairiuose renginiuose. Lektoriaus ekspertinės sritys: įmonių konsultavimas ir darbuotojų edukacija kibernetinio saugumo klausimais, kompleksinių saugumo sprendimų diegimas ir administravimas, įmonės atsparumo kibernetinėms grėsmėms auditavimas.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tęsti mokymų paiešką: